Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Rüya Tabirleri

Rüyada Kızını Ağlatmak Görmek

Rüyada kızını görmek durumlara bağlı olarak farklı şekillerde yorumlanır. Örneğin kızını ağlatmakla alakalı farklı yorumlara yer verilir. Öncelikle rüya sahibinin kızını görmesi, hayırlara vesile edilir. Nitekim güzel ve mutlu günlerin habercisi olarak ifade edilir. Yaşanılan tüm zorlukların kısa sürede içerisinde son bulacağına alamettir. Mutlu günleri müjdeleyen hayırlı rüyalar arasında olduğu açıktır. Beraberinde kızını ağlatmakla alakalı olarak;

 • Rüya sahibinin yeni fırsatlar ile bol kazançlı bir döneme gireceğine yorumlanır.
 • Kötü kişilerin fark edilmesi ve uzaklaştırılması şeklinde anlam kazanmaktadır.
 • Evlat sahibi olmaya dahi delalet eder.
 • Hainlik ile karşı karşıya kalmayacağına da alamettir.

Rüyada Başka Bir Kızı Ağlatmak Ne Demek?

Başka bir kızın ağlamasına neden olmanız, üzüntüler günlerin yakın olduğunu bildirir. Rüya sahibinin neşe içerisinde olduğunu ancak bu durumun geçiciliğini sembolize eder. Sıkıntılı günlerin yavaş yavaş geldiğinin habercisidir. Rüyada kızının ağladığını görmek genelde hayra yorumlanır. Nitekim bir başka kızın ağlaması ve buna neden olmak, hayra yorulmuyor. Aksine görüldüğü gibi sıkıntılı ve üzüntülü günlerin yakın olduğunu bildirmektedir.

Rüyada Kızını Hüngür Hüngür Ağlarken Görmek Neye İşarettir?

Rüyada kızını ağlarken görmek, uzun zamandır düşündüğünüz bir işe gireceğinize alamettir. Planlarınızın yolunda gideceğine ve bu işten kazançlı çıkacağınıza da yorumlanır. Kızını hüngür hüngür ağlarken görmek, maddi açıdan olduğu kadar manevi olarak da rahatlamayı sembolize ediyor. Rüya sahibinin huzurlu bir döneme giriş yapacağını müjdeler. Hane içerisinde bolluk ile berekete delalet eden, hayırlı bir rüya olduğu açıktır.

Sık Görülen rüyalardan, Rüyada Ağlamak neye işarettir? İslami kaynaklardan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Kızını Sıkıntıda Görmek Ne Demek?

Rüyada kızını sıkıntıda görmek ile alakalı olarak iş hayatında ki sıkıntılara da delalet etmektedir. Çalışma hayatında rüya sahibinin hatalı bir duruma yer vereceğine yorumlanır. Bu hatadan kaynaklı olarak da iş alanında zor günlerin geleceğine alamettir. Bununla beraber dostlarınızdan yana kötü haberler alacağınıza da yorumlanır. Kazancın yavaş yavaş son bulacağına da delalet eder. Rüya sahibinin çok büyük bir şok yaşayarak ruhsal açıdan zarar göreceğine de işaret eder. Genel anlamda sıkıntılı rüyaların beraberinde sorunları getirdiği açıktır.

Rüyada Kızının Ağladığını Görmek Diyanet Yorumu 

Rüyada kızının ağladığını görmek diyanet tarafından alınacak kötü haberlere yorumlanır. Özellikle de bu haberlerin dosttan yana geleceğine işaret eder. Kişinin dostundan kaynaklı almış olduğu haberler neticesinde hüzünlü olacağına alamettir. Kısa süreli de olsa sıkıntı çekileceğine işaret etmektedir. Bunların yanı sıra;

 • Kazançların yavaş yavaş son bulması şeklinde anlamlandırılır.
 • Hayatın durma noktasına gelecek kadar zor bir duruma gireceğine alamettir.
 • Hayırlı olmayan bir haberin yolda olduğunu da bildirir.

Rüyada Kızını Hüzünlü Görmek Neye İşarettir?

Kızını hüzünlü görmek, yakında alınacak olan kötü haberlere alamettir. Rüyada kızını üzgün görmek, hane içerisini de etkileyecek olan kötü haberlerin yola olduğunu bildirir. Dosttan yana da gelecek olan kötü haberlerin, rüya sahibini derinden etkileyeceğine yorumlanır. Psikolojik açıdan zor günlerin geldiğine de delalet eder. Hüzünlü bir kız görmek genelde hayra yorulmaz. Örneğin kötü haberin yanı sıra kazançların da hızlı bir şekilde kaybedileceğine yorumlanmaktadır.

Ağlayan Genç Kız görmenin tabiri için, Rüyada Ağlayan Genç Kız Görmek neye işarettir? Dini Kaynaklardan Alimlerin yorumunu okuyabilirsiniz.

Rüyada Kızına Üzülmek Ne Anlama Gelir? 

Rüyada ağlamak üzülmek, detaylara bağlı olarak değerlendirme alınır. Örneğin kızına üzülmek ve bundan kaynaklı olarak ağlamak hayırlı rüyalar arasında gösterilir. Nitekim rüya sahibinin elinde bulunan imkanları çok daha iyi hale getireceğine yorumlanır. Kazançların günden güne artış göstereceğine alamettir. Kazançlar ile beraber hane içerisinde mutlu günlerin yaşanacağına işaret eder. Aynı zamanda sağlıklı günlerin de habercisi olan hayırlı bir rüyadır.

Rüyada Kızını Sessizce Ağlarken Görmek Ne Demek?

Rüyada kızını görmek müjdeli haberlerin geleceğine delalet eder. Ancak kızını sessizce ağlarken görmek, dosttan gelecek kötülüklere alamettir. Sevdiğiniz ve güven duyduğunuz bir kişinin ihanetine maruz kalacağınızı bildirir. Rüyada kızını görmek farklı detaylar üzerinden yorumlanır. Direk olarak kendi kızınızı görmeniz ise şu yorumlarla ifade edilir;

 • Borcu bulunan rüya sahibinin maddi açıdan rahat bir döneme gireceğini müjdeler.
 • Hasta olan rüya sahibinin yakında şifa bularak eskisi gibi olacağına yorumlanır.
 • Hem uzun hem de sağlıklı bir ömre sahip olacağınıza da alamettir.
 • Düşmanlıkların sona bulacağına ve özlemlerin gidereceğine de işaret eder.
 • Son olarak itibar sahibi olacağınız yeni bir iş alanına giriş yapacağınıza delalet etmektedir.