Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Rüya Tabirleri

Rüyada Kediyle Oynamak Görmek

Rüyada kedi ile oynadığını görmek rüya sahibinin fesat ve nankör insanların farkına varmadığına delalet eder. Rüyada kedi ile oynamak fesat ve nankör insanlar ile bir araya gelmeye onlar ile vakit geçirmeye ve onların niyetini anlamamaya delalet eder. Rüyasında kedi ile oynayan bir kimsenin etrafındaki kişilerin kim olduklarına dikkat ederek onların iç yüzünü görmeye çalışmalıdır.

Rüyada kedi ile oynamak rüya sahibinin hizmetinde onun isteklerini yapan bir kişinin varlığına delalet eder. Rüyayı gören kişinin isteklerini yapan kişi tarafından fayda göreceğine mutlu edileceğine huzurlu bir yaşam geçireceğine de yorumlanmaktadır.

Rüyada Kedi İle Oynarken Kedinin Tırmalaması Ne Anlama Gelir?

Rüyada kedi ile oynarken kedinin tırmalaması rüyayı gören kişinin bir sağlık problemi ile karşılaşacağına bir sene boyunca bu sağlık probleminin sıkıntısını çekeceğine delalet eder. Rüyada kedinin oynarken tırmalaması sonucunda kan akması da rüya sahibinin bir hastalıktan kurtulacağına sağlığına kavuşacağına delalet eder. Rüyada oynarken tırmalayan kedinin cinsiyeti eğer dişi ise rüya sahibinin ve ailesinin bol ve bereketli bir sene geçireceklerine işarettir.

Rüyada Yavru Kedi İle Oynadığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yavru kedi ile oynadığını görmek rüya sahibinden yardım bekleyen bir yakınının ya da bir arkadaşının bulunduğuna delalet eder. Rüyada yavru bir kedi ile oynamak rüya sahibinin çevresinden bir kişinin onun yardımını beklediğine delalet eder.

Bir başka yoruma göre ise rüyada yavru kedi ile oynamak rüya sahibinin hanesine paranın gireceğine bu para ile hane halkı maddi sıkıntılardan kurtulacağına yorumlanmaktadır.

Sık Görülen rüyalardan, Rüyada Kedi Görmek neye işarettir? İslami kaynaklardan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Çok Sayıda Kedi İle Oynadığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada çok sayıda kedi ile oynamak rüya sahibini etrafında ikiyüzlü insanların varlığına delalet eder. Rüyada çok sayıda kedi ile oynamak rüya sahibin yüzüne gülüp arkasından iş çeviren insanların varlığına işaret eder. Rüya sahibi bir işe girişirken yanına alacağı insanları iyi seçmelidir. Rüyayı gören kişi yola çıktığı insanlar tarafından yarı yolda bırakılabilir.

Rüyada Başka birinin Kedi İle Oynadığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada başka birisinin kedi ile oynadığını görmek Rüya sahibi eğer kedi ile oynayan kişiyi tanıyor ise o kişinin yardıma ihtiyacı olduğuna ve ondan yardım istediğine yorulur. Rüyayı gören kişi rüyada kedi ile oynayan kişiyi tanımıyor ise rüya sahibinin etrafında derdini gizleyen bir kimsenin varlığına delalet eder.

Rüyada başka birinin kedi ile oyun oynaması rüya sahibinin başka bir insan tarafından korunup kollanacağına, işlerinin görüleceğine, kol kanat gerileceğine delalet eder.

Rüyada Kedilerin Birbiri İle Oynadığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kedilerin birbiri ile oynaması rüya sahibinin bir olaya şahit olacağına delalet eder. Rüya sahibi bu olaya şahitlik ederek sıkıntılı bir durumun içerisine gerecektir. Karar vermesi gereken konularda kararsızlık yaşayarak başkalarından yardım isteyecektir.

Rüyada kedilerin oynaması rüya sahibinin maddi kazançlarının boş yerlere giderek maddi olarak zor zamanlar geçireceğine bu zor zamanlarını atlatmakta zorluk yaşayacağına delalet eder.

Kedi ile Oynamak görmenin tabiri için, Rüyada Kedi ile Oynamak neye işarettir? Dini Kaynaklardan Alimlerin yorumunu okuyabilirsiniz.

Rüyada Kedi İle Oynarken Kedinin Isırması Ne Anlama Gelir?

Rüyada kedi ile oyun oynarken kedinin ısırması pek de hayra yorulmaz. Kedi ısırması rüya sahibinin yaşamında zorlukların sıkıntıların baş göstereceğine işaret eder. Rüyada kedi ısırması kötü niyetli kişilerin rüya sahibinin hayatını alt üst edeceğine zor zamanlar yaşatacağına delalet eder.

Bir başka yoruma göre kedi ısırması rüya sahibinin maddi zorluklar yaşayacağına ve huzurunun kaçacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin dert ve kedere bürüneceğine, etrafındaki insanların iyi niyetli görünüp kötülük yapacağına delalet eder. Rüya sahibi etrafındaki kişilerin iyi niyetli olduklarına aldanmaması gerektiğine ve nankörlük ile karşılaşacağına da yorumlanmaktadır.

Rüyada Kedi ile Oynarken Kaybolması Ne Anlama Gelir?

Rüyada kedi ile oynarken kedinin kaybolduğunu görmek rüya sahibinin hayatından ikiyüzlü ve nankör bir insanın çıkacağına, kötü niyetli insanların kendi kazdıkları kuyuya düşeceğine, rüya sahibinin iş ve aile yaşantısındaki mutluluğunun giderek artacağına delalet eder.

Rüyada kedinin kaybolduğunu gören kişinin hayatından kötülükler bir bir yok olacak ve etrafında sadece gerçek dostları kalacaktır. Hayatının her anında onun yanında olacak olan insanların farkına varıp gerçek dostlarını tanıyacaktır.

Rüyada kedinin kaybolması hayırlı bir olaydır. Nankör ve kötü niyetli insanların yok olacağına hayatından çıkıp gideceğine yorumlanır.