Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Rüya Tabirleri

Rüyada Kediye Yemek Vermek Görmek

Rüyada kediye yemek vermek kişinin hayırlı işlere vesile olacağına ve kısa bir zaman içerisinde yaptığı iyiliklerin karşılığını mutlaka bularak hayatının istediği gibi devam edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada Kediye Yemek Vermek

Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki: Rüyasında kediye yemek veren kişinin tüm duaları ve dilekleri gerçekleşir ve hayatının sonuna kadar darlık yüzü görmez. Rüyada kediye yemek verdiğini görmek görülen diğer objelerle de birlikte yorumlanmalıdır. Rüyada kediye verilen yemeğin cinsi de rüyanın daha doğru yorumu için önemlidir.

Rüyada Yavru Kediye Yemek Vermek        

Rüyasında yavru bir kediye yemek verdiğini gören kişi zor durumda olan bir kişiye yardım eder. Perişan ve kirli bir yavru kediye yemek verdiğini gören kimsenin zorluklarla mücadele etmesi gerekecektir. Rüyada yavru kediye yemek verdiğini görmek, ancak mücadeleleri istediği gibi zaferle sonuçlanacaktır.

Rüyada Kara Kediye Yemek Vermek

Bir kara kediye yemek veren kimsenin yaşadığını maddi sıkıntılar ummadığı bir yerden gelen para ile son bulur. Rüyada siyah kediye yemek vermek, bir kaptan kediye su içirdiğini gören kimse ise kabın büyüklüğüne göre bir maddi kazanç ve bereket elde edecektir.

Rüyada Beyaz Kediye Yemek Vermek

Rüyada sarı beyaz kediye yemek verdiğini gören kimse yapacağı yardımların karşılığını misliyle alacak, sıkıntıları sona erecek ve hayatındaki darlık dönemi son bulacaktır.

Rüyada Sarı Kediye Yemek Vermek

Rüyada sarı kediye yemek verdiğini görmek, kısmetlerin açılacağına, tavuk ve diğer etlerden vermek ise görülen nesneye göre yorumlanarak kişinin refaha ereceğine işaret eder.

Rüyada Kediye Mama Vermek

Rüyasında kediye mama vermek kişiyi yakınlarından alacağı bir destek ile hayatındaki belirsiz durumları çözüme kavuşturur. Eğer kuru bir mama verilirse bu işlerin sorunsuz bir şekilde çözüleceğini gösterir. Ancak yaş mama veya lapa gibi yemekler vermek işlerin çözümü sırasında destek alınan kişiden zarar görülebileceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Kediye Et Vermek

Rüyada kediye çiğ et vermek iyiye yorulmamaktadır. Eğer rüyada etin kanlı olduğu görülmüşse bu rüya bozulmuştur ve tabiri yapılmaz. Rüyada kediye pişmiş kırmızı et vermek aşk hayatındaki sıkıntıların sona ereceğine yorumlanır.

Rüyada Kediye Süt Vermek

Rüyasında kediye süt vermek, rüyayı gören kiişinin kısa zaman içerisinde resmi bir yerden aydınlık bir haber alır. Rüyada kediye süt verdiğini görmek, resmi dairelerdeki veya üst düzey kişilerle olan sıkıntılı işleri kısa sürede çözüme kavuşur.

Rüyada Kediye Ekmek Atmak

Rüyasında bir kediye ekmek atmak rüyayı gören kimsenin sıkıntıda olduğu bir konuda biraz zorlanarak işini çözecektir. Rüyada kedilerin ekmeği yediğini gören kimse aracıların yardımıyla işini çözecektir. Rüyada kediye ekmek vermek, ancak attığı ekmeği kedinin yemediğini gördüyse kişi ancak yoğun çabaları ile ve bir takın engelleri aşmak zorunda kalarak işini çözüme kavuşturacaktır.

Rüyada Kediye Su İçirmek  

Rüyasında bir kediye su içirmek, rüyayı gören kimsenin kısa zamanda çok sevineceği hayırlı bir olay yaşar. Rüyada kediye su verdiğini veya elleriyle su içirdiğini gören kişi hem dünya hemde ahir hayatında rahatlığa erecek ve maddi bolluğa sahip olacaktır.