Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Rüya Tabirleri

Rüyada Kedi Tutmak Görmek

Rüyada kedinin tutulması olarak bilinen eylem, farklı şekillerde olabilir. Buna göre yorumlar ve tabirler de değişiklik gösterecektir. Çünkü rüyada kedi tutmak, çok farklı anlamları beraberinde getirmektedir. Bazı alimler ve rüya tabircileri bunu kötüye yormazlar. Kediyi kısmet olarak görürler. Fakat çok geniş bir kitle ise rüyada kedi tutmak eylemini kötü bir şekilde tanımlarlar. Bunun iyiye işaret etmediğini söylerler. Buna göre onlarca değişik yorum yapılmıştır.

Rüyada Kedi Tutmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada kedi tutmak ne anlama gelir noktasında olumlu bir takım yorumlar söz konusudur. Rüya sahibi olan kişinin, uzun bir süredir kendisini rahatsız eden dertlerden kurtulacağını söylemek mümkündür. Bu tip yorumlar oldukça fazladır. Ayrıca rüyayı gören kişi, iş konusunda da çok değişik fırsatlar yakalayacaktır. Yeni bir iş kuracaktır. Bu iş sayesinde çok yüksek kazançlar elde edecektir. Maddi açıdan hiç bir sorun kalmayacaktır. Bu kazançların hepsi hayırlı olarak tanımlanmaktadır.

Rüyada Kedi Tutmanın Anlamı

Rüyada kedi tutmanın anlamı konusunda iyi olan yorumlar oldukça fazladır. Rüya sahibi olan kişi, bu tip bir düşten sonra aile yaşamında çok iyi gelişmeler ile karşı karşıya kalacaktır. Eğer kişi evli ise karısı ya da kocası ile arasındaki bir takım gerginlikler ve sorunlar son bulacaktır. Mutlu ve huzurlu bir yaşam onu beklemektedir. Aile içindeki muhabbet ise artacaktır. Bekar kişi böyle bir rüya görürse, anne ve babası ile iyi ilişkiler içine girecektir. Onların hayır duasını alacaktır.

Sık Görülen rüyalardan, Rüyada Kedi Görmek neye işarettir? İslami kaynaklardan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Kediyi Tutmak Anlamı Nedir?

Rüyada kediyi tutmak iyi mi diye bir takım sorular gündeme gelmektedir. Bunun hem iyi hem de kötüye işaret ettiğini söylemek mümkündür. İyi yorumlardan birisine göre rüya sahibi olan şahıs; oldukça mutlu bir hayata başlayacaktır. Yaşamı içinde onu rahatsız eden bir takım sorunlar yok olacaktır. Fakat bunu kötüye yoran kişiler de vardır. Buna göre kişi, bir takım problemlerin hemen başlangıç noktasındadır. Yakın bir gelecek içinde onu rahatsız eden sorunlar baş gösterecektir.

Rüyada Siyah Kedi Tutmak

Rüyada siyah kedi tutmak hem iyi hem de kötü olan yorumları ile karşımıza çıkmaktadır. Siyah kedi, birçok kişi tarafından bir uğursuzluk alameti olarak tanımlanmaktadır. Buna göre rüyada siyah bir kediyi tutan şahıs, çok kötü ve zor bir zaman dilimi içine girecektir. Bu zaman diliminde birçok önemli sorun ile uğraşmak zorunda kalacaktır. Bunlar hem maddi hem de manevi anlamda kişiye zarar verecektir. Kurtulmak her ne kadar mümkün olsa da bu çok uzun bir zaman alacaktır.

Ayrıca siyah kedi tutmanın daha başka anlamları da vardır. Bu anlama göre ise rüya sahibi olan kişi özellikle iş hayatında daha önce hiç hayal edemediği yerlere gelecektir. Çok iyi ve hesaplanmış adımlar atacaktır. Bu ise ona büyük iş fırsatlarının kapılarını sonuna kadar açacaktır. Başarılı bir şekilde kariyer basamaklarını çok hızlı bir biçimde tırmanacaktır. Bunu yaparken tek başına hareket etmeyecektir. Çünkü çevresinde yer alan bir takım önemli kişiler tarafından ona destek sağlanacaktır.

Rüyada Yavru Kediyi Tutmak

Rüyada yavru kediyi tutmak ise kişinin hayat içinde almış olduğu kararların çok iyi olmadığı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi olan şahıs her zaman yanlış yerde yanlış adımlar atmaktadır. Bunun geri dönüşü ise genellikle çok olumlu değildir. Bunun yanı sıra başka anlamlar da söz konusudur. Rüyayı gören kişi, uzun süreden beri beklemiş olduğu bir haberi alacaktır. Bu haber onun için çok önemlidir. Hemen ardından ise hayırlı olarak tanımlanacak birçok değişik gelişme kendisini gösterecektir. Böylelikle kişinin yaşamında güzel bir dönem başlayacaktır. Girmiş olduğu birçok işten başarılı bir şekilde ayrılacaktır.

Kara Kedi görmenin tabiri için, Rüyada Kara Kedi Görmek neye işarettir? Dini Kaynaklardan Alimlerin yorumunu okuyabilirsiniz.

Rüyada Kedi Yakalamak

Rüyada kedi yakalamak aynı zamanda borçlu olan kişiler için bir müjde niteliğindedir. Çünkü bu şahısın uzun bir süreden beri ödeyemediği borçlarını hemen kapatabileceği rivayet edilmektedir.

Rüyada Beyaz Bir Kedi Tutmak

Rüyada beyaz bir kedi tutmak çok olumludur. Yorumu güzeldir. Buna göre rüya sahibi olan şahısın kazancı kısa süre içinde artmaya başlayacaktır. Bu sayede maddi olarak bir ferahlama dönemine girilecektir. Ayrıca kişini rahatı da iyi bir konuma gelecektir