Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Rüya Tabirleri

Rüyada Kedi Tırmalaması Görmek

Rüyada kedinin tırmalaması, pek hayra alamet değildir. Bu konuda yapılan yorumlar baktığımız zaman olaya çok pozitif yönden bakan görüş sayısı çok azdır. Rüyada kedinin tırmaladığını görmek, aile halkına bir takım zararların geleceği olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Kedinin Kişiyi Tırmalaması

Rüyada kedinin kişiyi tırmalaması çoğunlukla çok kötü şeylere işaret etmektedir. Bir kişi rüyasında  kedi tarafından tırmalanıyorsa, o kişi kıskançlık nedeni ile çok kötü sonuçlara sahip bir iş içine girecektir. Bu iş sonrasında ise hayırlı bir sonuç yoktur. Büyük bir zarar edecektir. Bunun yanı sıra iş hayatı, hiç beklenmedik bir şekilde baltalanacaktır. Buna ek olarak çevresindeki bazı kişiler, rüya sahibinin tam olarak kuyusunu kazmaya başlayacaklardır. Bundan dolayı çok sıkıntılı bir dönem kendisini gösterecektir.

Rüyada Kedinin Tırmalamasını Görmek Ne Demek

Rüyada kedinin tırmalamasını görmek ne demek sorusuna başka yanıtlar da vardır. Bu yanıtlar olumsuz ve kötüdür. Eğer rüya sahibinin çocukları varsa böyle bir düş gördüyse, o kişinin evlatlarına hiç beklenmedik yerlerden bir takım zararlar gelecektir. Bu durum çok can sıkıcı olacaktır. Bir kadın bu tip bir rüyayı görüyorsa, bu defa musibet onun eşini bulacaktır. Aynı zamanda aile içindeki başka bireylerin de bundan etkilenmesi söz konusu olabilmektedir.

Sık Görülen rüyalardan, Rüyada Kedi Görmek neye işarettir? İslami kaynaklardan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Kedinin Tırmalamasına Şahit Olmak

Rüyada kedinin tırmalamasına şahit olmak, iyi diyebileceğimiz bir takım yorumları ile de bilinmektedir. Buna göre kişi, yakın bir zaman içinde birçok büyük zorluğu aşmasını bilecektir. Bu zorlukların sonrasında ise kişiyi çok güzel bir hayat beklemektedir. Buna ek olarak rüya sahibi, uzun bir dönemden beri mutsuz olduğu yaşamını değiştirecek ve mutlu olacaktır. Ayrıca kişi sıkıntılı bir süreci geride bırakacak ve maddi açıdan çok iyi olarak tanımlanabilecek bir periyot içine dahil olacaktır.

Rüyada Dişi Kedi Tarafından Tırmalanmak

Rüyada dişi kedi tarafından tırmalanmak pek hayra alamet değildir. Bu durum, hile yapmasını seven bir kadına delalettir. Yani kişi, bir kadından büyük bir zarar görecektir. Bu kadın onu aldatacak ya da ona bir tuzak kuracaktır. Eğer rüya sahibinin iş hayatı içinde bir kadın söz konusu ise yine büyük bir tehlike onu beklemektedir.

Rüyada Erkek Kedi Tarafından Tırmalanmak

Rüyada erkek kedi tarafından tırmalanmak benzer anlamlara gelmektedir. Erkek kedi tırmalıyorsa, bu durum dil şakasını yapmayı çok seven bir kişiyi simgeler. Ancak daha olumsuz bir takım anlamlar da vardır. Rüya sahibi kişi, çevresindeki bir erkeğin düşmanlığı ile karşı karşıya kalacaktır. Ayrıca bu kişi son derece kıskançtır. Ona büyük zararlar verecektir.

Rüyada Beyaz Kedinin Tırmalaması

Rüyada beyaz kedinin tırmalaması, iş hayatında bir takım olumsuzlukların habercisidir. İş yerinde çok can sıkıcı problemler ortaya çıkacaktır. Rüya sahibi ise bunlar ile başa çıkabilmek için çok büyük bir savaş verecektir. Bir diğer anlam ise kişinin kendi içinde yapmış olduğu nefis mücadelesidir. Yani rüyayı gören kişi, artık dinden uzaklaşmaya başlamıştır. Bundan dolayı hemen dine geri dönmesi gerekmektedir. Çünkü bu tip bir rüya tam manası ile bir uyarıdır.

Rüyada Siyah Kedinin Tırmalaması

Rüyada siyah kedinin tırmalaması ise daha farklı şekilde yorumlanır. Hatta bu yorumlar, çok kötüdür. Çünkü siyah kedi hem rüyada hem de gerçek hayatta olumsuzluk ve uğursuzluk olarak görülür. Her kim böyle bir kedi tarafından tırmalandığını görürse, o kişiyi cin çarpar. Ayrıca bu tip bir düş, rüya sahibine bir takım cinlerin musallat olduğunu anlamına da gelmektedir. Şahıs, bundan dolayı büyük bir korku içindedir.

Kedi Saldırması görmenin tabiri için, Rüyada Kedi Saldırması neye işarettir? Dini Kaynaklardan Alimlerin yorumunu okuyabilirsiniz.

Rüyada Şişman Bir Kedinin Tırmalaması

Rüyada şişman bir kedinin tırmalaması ise kişinin imanında eksiklikler, zedelenmeler olduğunu göstermektedir. Çünkü bu şahıs, dinden git gide uzak bir yaşam içine girmiştir. Artık zevklerinin ve nefisinin kölesi haline gelmiştir. Allah katında olan değeri ise günden günde düşmektedir. Şahıs, tam anlamı ile bir çıkmaz içine girmiştir ve yardıma ihtiyaç duymaktadır.

Rüyada Kedinin Tırmalaması Sonucu Kanama Görmek

Rüyada kedinin tırmalaması sonucu kanama görmek ise düş sahibinin çevresindeki kötü bir kadının olduğunu bize göstermektedir. Bu kadın, kişiye büyük bir zarar vermek için fırsat kollamaktadır. Rüya sahibinin bu hususta dikkat etmesi gerekmektedir.