Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Rüya Tabirleri

Rüyada Kedi Sahiplenmek Görmek

Rüyada kedi görmek ve sahiplenmek kötü bir kadının varlığına ve onun yüzünden yaşayacağınız sıkıntılara delalet eder. Rüyasında kedi gören bir kimse kediyi kucağında tutuyorsa bu rüya yakın zamanda iyi haberler alacağına ve aldığı haberlerden dolayı büyük mutluluklar yaşayacağına işaret eder. Ancak rüyasında kedi gören kimsenin rüya yorumu genelde hayırlı olmaz. Rüyada kedi görmek genel olarak yaşanan sıkıntılara ve kötülüklere işarettir.  Rüyada kedi öldürdüğünü gören bir kişi ise hayatında var olan kötü ve istenmeyen bir kadın ile arasındaki bağları kopartacağına ve bu kadını hayatından tamamen çıkartacağına işaret eder.

Rüyada Yavru Kedi Sahiplenmek

Rüyada yavru bir kediyi sahiplenmek rüya sahibinin yakın zaman içerisinde oldukça fazla sorunla karşılaşacağına ve bu sorunlar karşısında sabır etmesi gerektiğine işaret eder. Rüya sahibinin karşılaştığı sorunlar genel olarak maddi konularla ilgili olacaktır. Eğer rüya sahibi bu maddi sıkıntılar karşısında sabırlı olmayı başarabilirse onun için her şey zamanla yoluna girmeye başlayacaktır. Ya da evinizde bir kadın çalıştıracağınıza işaret eder. Hayatınızdaki önemli kararları bir kadına danışacağınıza ve bir kadının yardımını isteyeceğinizi de gösterir. Rüyada kedi yavrusu görmek ve sahiplenmek genel olarak maddi sıkıntılara yorumlanır.

Rüyada Sahiplendiğin Kedinin sizi Isırması

Bu rüyayı gören bir kişi çok güvendiği bir kişi tarafından yarı yolda bırakılır. Ya da aşırı derecede güven duyduğu kişinin hiç beklemediği ihaneti ile karşılaşır. Her iki rüya tabirinde de olumluya yorumlanacak bir durum yoktur. Rüyada kedi ısırması ya da rüyada kedi sahiplenmek hayra yorumlanmaz. Rüyayı gören kişinin kendi çevresine dikkat etmesi gerektiğine ve bu çevre yüzünden sıkıntılı günler yaşayabileceğine işaret eder.

Sık Görülen rüyalardan, Rüyada Kedi Görmek neye işarettir? İslami kaynaklardan anlamını okuyabilirsiniz.

 Sahiplenilen Kediyi Sevmek

Rüyayı gören kişi geçmişinde yaşadığı olaylardan büyük dersler çıkartmayı başarmış olan bir kişidir. Bu kişi geçmişindeki tecrübelerine dayanarak hayatına aldığı ve hayatına almayı düşündüğü insanlara karşı son derece temkinli yaklaşırlar. İnsanları öncelikle uzaktan tanıyan bu kişiler hayatlarında yer alacak gerçek dostlarını tanıyabilir ve onlara kavuşabilirler. Rüyada bir sürü kedi görmek ve kedi sevmekte aynı anlama gelir.

Rüyada Sahiplenilen Kediyi Kovalamak

Bu rüyayı gören kişi hayatın önüne çıkarttığı fırsatları görmez ve o fırsatları elinin tersiyle bir kenara iter. Daha sonra bu yaptığı hatalardan dolayı oldukça büyük pişmanlıklar yaşar. Bu rüyanın tabiri budur. Bir diğer tabiri ise kaybettiği fırsatlar için çaba sarf ederek onları geri kazanmaya çalışmaktır. Rüyada kedi görmek İslami tabirlerde hayra yorulmamaktadır.

Rüyada Kedi Sahiplenmek Diyanet Tabiri

Diyanete göre rüyada kedi görmek, kedi sahiplenmek hırs, hastalık, kötülük gibi farklı şekillerde yorumlanır. Rüyada kedi gören bir kimsenin gördüğü rüya hayırsız olarak yorumlanır. Kedi sahiplenmek ya da kedi görmek diyanet tabirinde aynı anlamları taşımaktadır. Rüyada kedi sevmek diyanet tabirine göre yine hayırsız anlamlar taşımaktadır. Diyanete göre rüyada görülen kedi kötülüğü sembolize eder. Bu yüzden taşıdığı anlamlarda iyi değil kötüdür. Ancak görülen kedinin rengi, cinsi, cinsiyetine göre rüyanın yorumlanması değişebilir.

Kedi Sahibi Olmak görmenin tabiri için, Rüyada Kedi Sahibi Olmak neye işarettir? Dini Kaynaklardan Alimlerin yorumunu okuyabilirsiniz.

Rüyada Kedi sahiplenmek İslami Yorumu

Rüyada kedi gören kimsenin etrafında Allah’ın emrettiklerini hiçe sayarak kendisini dünya hayatına vermiş ve şeytanın buyruklarını yerine getiren bir kişinin varlığına işaret eder. Rüya sahibinin hayatında olan bu insandan uzak durması gerekir. İslam’a göre rüyada kedi görmek yolsuzluk, hırsızlık, kötülük yalan söyleyen kimse gibi hayırsız şeylere yorumlanır. Rüyasında kedi gören kimselerin çevresinde bulunan insanlara dikkat etmesi ve insanlarla olan ilişkilerini iyi ayarlaması gerekir. rüyada kedi görmek, rüyada kedi beslemek İslam’a göre bu gibi tabirlerle yorumlanır.

Rüyada Kedi Sahiplenmek Psikolojik Yorumu

Rüyada kedi sahiplendiğini gören bir kişi bilinçaltında yaşadığı büyük bir karmaşa vardır ve bu karmaşadan kurtulmaya çalışıyordur. Özgür ruhlu ve asla baskılanmayacak bir karaktere sahip olan bu kişi yaşadıklarını gözden geçirme sürecindedir. Bazı konularda kararsız kalmıştır. Bu yüzden kendisini büyük bir karmaşanın içerisinde görüyordur. Rüyada kedi sahiplenen kişi kendi hayatında yaşadığı karmaşadan kurtulmak ve ruhunu özgür bırakmak için bir çıkış yolu arıyordur. Kafasındaki çelişkiler ve düşünceler kendisini rüyalarında bu şekilde gösterir. Rüyasında kafasındaki düşüncelerin sembolü olarak kedi sahiplenme ya da kedi ile alakalı rüyalar görürler. Rüyada çok kedi görmek bu durum ile ilgilidir.