Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Rüya Tabirleri

Rüyada Kedi Pisliği Görmek

Rüya içinde kedinin pisliğini görmek, genel manada çok olumsuz bir durum değildir. Birçok kişi bu her zaman hayırlı olarak yorumlamaktadır. Her ne kadar görülen şey bir pislik olsa da, bunun en dikkat çekici anlamı maddi olarak bir kazanımdır. Bu, bir miktar para, mülk, ya da daha değişik bir şey olabilmektedir. Rüyada kedinin pisliğini görmek ile alakalı bir takım yorumlara bakmak, yol gösterici olacaktır.

Rüyada Kedinin Kakasını Görmek

Rüyada kedinin kakasını görmek hususunda bir takım olumsuz yorumlar vardır. Bunlardan bahsetmek gerekmektedir. Bazı kişiler bu rüyayı, bir hastalık habercisi olarak değerlendirmektedir. Rüya sahibi ya da yakın çevresinden birisi hastalığa yakalanacaktır. Ayrıca rüya, kavga şeklinde de yorumlanır. Rüya sahibi olan kişi, hayatında daha önce hiç görmediği bir adam ile kavga edecektir.

Rüyada Kedi Pisliği Görmek

Rüyada kedi pisliği görmek, kişinin maddi durumunun bozulacağı anlamına gelir. Ekonomik olarak çok zor günler gelecektir. Kişi bundan dolayı biçare bir durum içinde olacaktır. Genel olarak mevcut periyot çok kısa sürmeyecektir. Bunun sonu hayra alamet olsa da, rüya sahibi kişi bu süreç içinde çok yıpranacaktır. Bundan dolayı rüyayı bir uyarı olarak almak ve buna göre maddi harcamalara dikkat etmek gerekmektedir.

Sık Görülen rüyalardan, Rüyada Kedi Görmek neye işarettir? İslami kaynaklardan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Kedi Dışkısı Görmek

Rüyada kedi dışkısı görmek, kakanın durumuna göre farklı yorumları beraberinde getirmektedir. Eğer dışkı yeni ise rüya sahibi kişi çok önemli bir maddi kazanç elde edecektir. Ancak bu durum yenidir. Hesapta olmayan bir para, kişinin cebine girecektir. Böylelikle rüya sahibi olan kişi maddi konulardaki sorununu çözecektir. Fakat görülen dışkı kedi tarafından çok uzun bir süre önce yapılmışsa ve bu pislik kuru bir hale gelmişse, eskiden kalma maddi bir konu açılacaktır. Ancak bu olumsuz değildir. Yani çok eski yıllarda konuşulmuş, bir türlü sonuca bağlanmamış olan para, kişiye gelecektir. Yorumlara baktığımız zaman bunu eski bir borç veya kalmış bir miras olarak değerlendiren kişiler vardır.

Rüyada Kedi Kakasını Ellemek

Rüyada kedi kakasını ellemek, çok hayırlı bir takım yorumları da beraberinde getirmektedir. Bu eylemi yapan kişinin kızına talipler çıkar. Talipli sayısı, genel olarak çok fazladır. Kız çocuğu evlendikten sonra çok mutlu bir hayat sürer. Kedinin kakasına eli ile dokunmak ya da onu eline almak ise hırsa delalet eder. Kişi, iş hayatında çok azimli bir biçimde çalışmaya başlar. Birçok başarı elde eder. Aynı zamanda kedi kakasını ellemek bir yasak ilişki habercisi olarak da yorumlanabilmektedir. Rüyayı gören kişi erkek ise bir kadın ile yasak ilişki içine girecektir.

Rüyada Kedinin Eve Kakasını Yapması Ne Demek?

Rüyada kedinin eve kakasını yapması, güzel yorumları beraberinde getirmektedir. Evde yaşayan ancak farklı nedenlerden dolayı haneyi terk etmiş olan bir şahıs, kısa süre içinde eve dönecektir. Dönerken de birçok önemli ve dikkat çekici haber getirecektir. Tüm bu haberler olumlu ve güzel olacaktır. Eve kedinin pislik yapması, o hanenin maddi bir takım getiriler ile iyi bir dönem içerisine gireceği şeklinde de yorumlanmaktadır.

Kedi Sevmek görmenin tabiri için, Rüyada Kedi Sevmek neye işarettir? Dini Kaynaklardan Alimlerin yorumunu okuyabilirsiniz.

Rüyada Kedinin Pisliğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kedinin pisliğini görmek ne anlama gelir sorusuna Câferi Sâdık (r.a) hazretleri şöyle buyurmuştur; bu tip rüyalarda anlamlar birbirine çok uzak değildir. Dışlı görmek genellikle kötüye yorulmaz. Çok iyi yorumları vardır. Hayırlı şeylere delalet eder. Dışkıyı yapan hayvanın türü ise üzerinden konuşulabilecek bir konu değildir, önemi yoktur. Kedinin pisliğini görmek maddi hususlara dayalı bir biçimde yorumlanır. Yani ev hanesi veya kişi, güzel paralar elde edecektir.

Rüyada Kedi Kakasını Evde Görmek Ne Demek?

Rüyada kedi kakasını evde görmek ise olumlu yorumları ile dikkat çeker. Buna göre kişi, maddi olarak bir takım kazanımlar elde eder. Bu kazanım hane içindeki diğer bireylere de yansıyacaktır. Bu sayede maddi olarak birçok önemli avantaj kazanılır. Ayrıca bazı yorumcular, kişinin mal ve mülk sahibi olacağı şeklinde de bir değerlendirme yapmaktadırlar. Kişiye, çok sürpriz bir şekilde para gelecektir. Bu parayı iyi bir yönde değerlendirmek gerekmektedir. Rüyanın kötü yorumu da vardır. Bu ise bir takım belaların ev halkını etkileyeceği yönündedir.