Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Rüya Tabirleri

Rüyada Kedi Emzirmek Görmek

Rüyada kedi emzirme daha çok olumlu olarak yorumlanmaktadır. Rüyada kedi emzirdiğini gören bir kişi çevresine büyük hayırlar yapacak ve onlara yardım edecek anlamına gelir. Rüyada emzirilen kedilerin renklerine göre değişen yorumlar yapılabilmektedir.

Rüyada Yavru Kedi Emzirmek

Rüyada yavru kedi emzirmek rüya sahibinin çok cömert olduğuna dair bir işarettir. Kedi yavrularını emziren kişi çevresine sürekli olarak yardım eder ve zor durumdaki insanları korur. Rüyada yavru kedi emziren bir kişinin genel olarak sosyal ve dostane bir yapısı vardır. Misafirperverdir ve birinin kalbini kırdığında gönül almasını bilir. Aile büyüklüklerine, tanıdıklara ve ona geçmişte iyilik yapan herkese karşı büyük bir vefa duygusu söz konusudur.

Rüyada Sarı Kediyi Emzirmek

Rüyada sarı kediyi emzirmek kişi hastalıklarla boğuşmuşsa veya çeşitli rahatsızlıkları mevcutsa kısa zamanda sorunların çözüleceğine rivayet etmektedir. Sarı renginin genel olarak anlamı hastalıklardır; bu rüyadaki sarı kedi ise hastalıklardan kurtulacak olmayı müjdelemektedir. Rüyanızda sarı kedi emziriyorsanız ayrıca sağlığınıza önceden pek de önem vermediğinizi ancak hastalandıktan sonra sağlığınızın değerini anladığınızı da ifade eder. Sarı kedilerin sayısı birden fazlaysa kişinin çevresinden birkaç tane güzel sağlık haberi gelecektir.

Sık Görülen rüyalardan, Rüyada Kedi Görmek neye işarettir? İslami kaynaklardan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Beyaz Kedi Emzirmek

Rüyada beyaz kedi emzirmek çok hayırlı olayların gerçekleşeceğine yorulmaktadır. Beyaz kedi kişinin muradına ereceğini simgeler. Eğer kişi bekar ise tez zamanda kişinin karşısına evlenmeyi isteyeceği birisi çıkacaktır. Bu kişi onun kişiliği ile de oldukça uyum sağlayacaktır. Eğer kişi bekar ise çok sevdiği birisinin evlenmesi için aracılık yapar. Bu yardımı sayesinde mutlu bir evliliğe adım atılacaktır.

Bunun dışında beyaz kedi emzirmenin bir diğer anlamı da gelecek haber ile ilgilidir. Beyaz her zaman için saflık, temizlik, olumluluk gibi anlamlara gelmektedir. Rüya sahibi hayırlı haberlerle sevinçten havalara uçacaktır.

Rüyada Kara Kedi Emzirmek

Rüyada kara kedi emzirmek rüya sahibinin işiyle ilgili olumlu olaylara yorulmaktadır. Kara kedi emzirdiğini gören biri kısa süre içerisinde kimsenin ondan beklemediği bir başarı kazanacak ve terfi alacaktır. Ayrıca rüya, kendi işi ile ilgili olarak olumlu haberlere rivayet ettiği gibi aynı zamanda başka birilerinin de iş yaşamına olumlu katkılarda bulunabileceğini ifade etmektedir. Bir arkadaşı borçlardan kurtarmak adına da yardım edilebilir. Eğer emzirilen kara kedilerin sayısı birden fazlaysa borcun miktarı büyüktür ancak kişiye çok büyük bir destek gelecektir.

Rüyada Birinin Kedi Emzirdiğini Görmek

Rüyada birinin kedi emzirdiğini görmek o kişinin sosyal yaşantısında bir hareketliliğin meydana geleceğini göstermektedir. Emziren kişi bir kadınsa, onun çevresindeki insan sayısı artacaktır. Yeni insanlar ile tanışılır. Rüya sahibinin sosyal etkinlikleri en üst noktaya çıkar. Bulunulan ortamda kişinin kendisine yarayacak birçok ilişki bulunmaktadır.

Rüyada kedi emziren bir erkekse bu durum pek doğal karşılanmaz ancak şefkatli ve sevecen birine delalet eder. Rüya sahibi birine yardım etmeyi çok istiyordur ancak kişinin çok borcunun bulunması bu duruma engel oluyordur. Aynı zamanda yardım etmek istediği kişinin çok gururlu olduğunu ve ona karşı dikkatli-hassas olunması gerektiğini de ifade etmektedir.

Kedi Sevmek görmenin tabiri için, Rüyada Kedi Sevmek neye işarettir? Dini Kaynaklardan Alimlerin yorumunu okuyabilirsiniz.

Rüyada Kedi Emzirmek İslami

Rüyada kedi emzirmek İslami anlamı çok büyük sevapların kazanılacağıdır. Kedi emzirmenin İslami açıdan değerlendirilmesi rüya sahibinin bulunduğu iş yeri veya sosyal ortamda güçlenecek olmasıdır. Bu gelişmeler sonucunda kişi bulunduğu ortamda öne çıkar ve kudretli bir hale gelir. Mevki ve makam kazanımı olabilir.

Rüyada Kedi Emzirmek Psikolojik Yorumu

Rüyada kedi emzirmek psikolojik yorumu için kişinin son derece özgürlüğe düşkün bir insan olduğu söylenebilir. Rüya sahibi kedi gibi kendi doğrularına bağlıdır ve bunlar ile yaşar. Başkalarının düşünceleri onun için büyük önem taşımaz bazen çevresine aykırı gibi görünse kendi doğrularına çok bağlıdır.

Rüyada kedi emzirme rüya sahibinin standartlarının yüksek olduğunu ve gururlu davranışlarının bulunduğunu ifade etmektedir. Rüyada kedi emzirme gördüyseniz özellikle kişilik sahibi olduğunuzun bir göstergesi olabilir.

Görülen kedi, kırçıllı ise rüya sahibi maddi açıdan bu ay oldukça iyi bir gelire sahibe olacaktır. Bu kişinin önceden bir işe başladığının ve artık emeklerinin karşılığı olan sonuçları alacağının göstergesidir.

Rüyada kedileri emzirmek İslamiyet açısından şefkatin ve merhametin işaretidir. Eğer ki emzirilen kedi doymadığı için yeniden süt istiyorsa gelecek olumlu haber için biraz daha sabır göstermeniz gerekecektir.