Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Rüya Tabirleri

Rüyada Kardeşinin Hamile Olması Görmek

Rüyada kardeşin hamile olduğunun görülmesi kişinin ilerideki planlarının gerçekleşeceğine, mutluluğa, yüksek miktarda kazanç elde edileceğine işaret eder. Kardeşin hamile olması bereket anlamına da gelir. Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; kardeşi hamile olduğu zaman rüya sahipleri iş hayatında önemli ölçüde başarılar elde ederler. Rüyanın doğru yorumlanabilmesi için ise rüya hakkında detayları bilmek gerekir. Hamile olunan kişinin sayısı, durumlar ve diğer özellikler rüyanın anlamını değiştirebilir.

Rüyada Kardeşinin Kız Çocuğuna Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada kardeşin kız çocuk için hamile olmasını görmek sağlık problemleri yaşanacağı anlamına gelir. Rüya sahibi kişi eğer kız çocuğu ise, kişi grip gibi basit hastalıklardan etkilenecektir. Eğer rüya sahibi kişi erkek ise de daha ciddi hastalıklardan etkilenir. Kadınlar ise hastalık yüzünden uzun süre evden çıkamayacak duruma gelebilir. Hasta kişi hastalığı yüzünden hayatının bir çok alanında geri kalabilir.

Rüyada Kardeşinin 9 Aylık Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada kız kardeşin 9 aylık hamile olduğunu görmek bir işin bitmeye yaklaşması, işten sonuç almak gibi anlamlara gelir. Rüya sahibi eğer erkek ise, iş hayatında uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı işte başarıya ulaşır. Bu işten kişi yüksek kazanç elde edebilir. Eğer rüya sahibi olan kişi kadın ise, ilişkilerinde bir takım problemler yaşabilir. Ailesi ile ve arkadaşları ile arası açılabilir.

Rüyada Kardeşinin Hasta Çocuğa Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada kardeşin hasta çocuk için hamile olduğunu görmek maddi anlamda zorluk yaşanması anlamına gelir. Kardeşin hamile olması mutluluk ile bağdaştırılmış bir rüya olmasına rağmen, hasta çocuğa hamile olmak işleri değiştirir. Kişinin hasta çocuğa hamile olması kişinin bereketinin kapanmasına neden olabilir. İş hayatında kişi hiç iş yapamaz hale gelebilir. Bu durum ödeme ve borçların kısa zaman içinde yüklü miktarda birikmesine yol açabilir.

Rüyada Kardeşinin Karnı Burnunda Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada kardeşin karnı burnunda hamile olduğunun görünmesi sabır etmekte zorlanma, bir işi başarırken engellerin aşılması gerektiği gibi farklı anlamlara sahiptir. Rüya sahibi kişi, işlerini yaparken zorlanabilir. Kişinin karşısına önceden hesap edemediği bir takım engeller çıkabilir. Para kazanmak ve başarılı olmak için engellerin mutlaka aşılması gerekir. Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; karnı burnunda hamile olduğunu görmek kişinin kısmetinin kapanması anlamına gelir. Bekar olan kişiler daha uzun bir süre evlenemeyebilirler. Evli olanların ise ilişkilerinde özellikle kıskançlık hakkında büyük problemler yaşanmaya başlar. İlişkiler bu nedenle çatırdamaya başlar. Kişi kendini çok yalnız hissedebilir.

Rüyada Kardeşinin İkiz Bebeklere Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada kız kardeşin ikiz bebekler için hamile olduğunu görmek bereket anlamına gelir. Bekar olan rüya sahipleri rüyayı gördükten sonra evlenirler. Evli çiftlerin çocukları olur. Kişilerin iş hayatları iyi gider. Maddi anlamda sıkıntı yaşayan kişilerin işleri açılır. Kişinin insan ilişkileri gelişir. Çevresinde tanınan ve sevilen bir insan haline gelir.

Rüyada Kardeşinin Yaşlılığında Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada kardeşin yaşlı olmasına rağmen hamile olduğunun görülmesi  imkansız işleri oldurmaya çalışmak anlamına gelir. Kişi kendini olması mümkün olmayan bir iş konusunda zorlarken bulabilir. Rüya sahibi kişi eğer erkek ise, ona hiç bakmayacak bir kadın peşinden koşabilir. Eğer rüya sahibi kişi kadın ise bir erkek tarafından terk edilebilir. Kardeşin hamile olması olumlu yorumlansa da yaşlılık vaktinde kişinin hamile olması iyiye yorumlanmaz. Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; yaşlı ilen hamile olduğunu gören kişinin işleri yolunda gitmez.