Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Rüya Tabirleri

Rüyada İkiz Çocuğa Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada ikiz çocuk için hamile olduğunu görmek bolluk, bereket, çokluk gibi anlamlara gelir. Rüyada ikiz çocuğa hamile olduğunu gören rüya sahibi maddi anlamda yüksek kazançlar elde edecektir. Maddi anlamda yükselişe geçen kişi borçlarını ödeyecek ve yeni yatırımlar yapmak yolunda ilerleyecektir. İmamı Gazali (r.a) yorumunda; rüya sahibi kişi erkek olduğu zaman kişinin kısmeti açılır. Eğer kişinin zaten bir ilişkisi varsa, ilişkileri güçlenir. Kadın olan rüya sahipleri kısmetli bir haber alarak sevinebilirler.

Rüyada Ansızın İkiz Çocuğa Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada ansızın ikiz çocuk için hamile olduğunu görmek hız, ani gelişen değişimler, radikal kararlar anlamına gelir. Rüyada ikiz çocuğa hamilelik İbn-i Sirin (r.a) tabirine göre; hem olumlu hem de olumsuz anlamlara sahiptir. Olumlu anlamı için bakarsak, kişinin hayatında aniden güzel değişimler olabilir. Taşınmak, yeni iş teklifi gelmesi bu durumlara örnek verilebilir. Kadınların gördükleri rüyalar, işte terfi almak anlamlarını taşıyabilir. İş terfisi kişi için sürpriz olacaktır. İşten gelecek maddi fayda kişinin borçlarını ödemesine yarayacaktır.

Rüyada Menopozdan Sonra İkiz Çocuğa Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada ansızın ikiz çocuk için hamile olduğunu görmek bilinçaltında sınırları zorlamak, zorluklara göğüs germeyi istemek, büyük hedefler koymak gibi farklı anlamlara gelir. Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; rüyasında menopozdan sonra hamile olduğunu gören bir kişinin karşısına büyük bir iş planı çıkacaktır. Bu iş planı kişinin çok para kazanmasını sağlayacaktır. Rüya sahibi kişi beklemediği bir kimseden telefon alarak büyük bir iş fikrinin içine dahil olabilir. İş fikrinin sahibi kişinin ailesi olabilir.

Rüyada Erkek İkiz Çocuğa Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada erkek ikiz çocuklar için hamile olduğunu görmek güç, bir oyunu kazanma, zorluklara göğüs germe gibi anlamlara gelmektedir. Erkek rüya sahipleri arkadaşları ile girdikleri bir bahsi kazanabiilr ve buradan ciddi gelir elde edebilirler. Kadın rüya sahipleri uzun zamandır çözmek istedikleri fakat çözüm bulamadıkları problemi çözebilirler.

Rüyada Kız İkiz Çocuğa Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada erkek kız çocuklar için hamile olduğunu görmek kişilerin geleceğinde önemli bir olayın yaşanacağına işaret eder. Rüyada ikiz çocuğa hamilelik görülmesi çokluk ile bağdaştırılmış olduğundan yaşanan önemli olaylar da ardı arkasına gelecektir. Haberler kötü olabileceği gibi iyi anlama da gelebilir. Genellikle rüyalardaki detaylar rüyanın hang yöne gideceğini belirler. Hamile olan kişi üzgün ise büyük ihtimalle kötü bir haber alınacaktır.

Rüyada Ölü Çocuğa Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada ölü çocuk için hamile olduğunu görmek islam alimleri tarafından hayra yorulmayan bir rüya tipidir. Ölü çocuğa hamile olduğunu görmek maddi anlamda sıkıntıya ve sağlık problemlerine işaret eder. Bayan rüya sahipleri için ölü çocuk kişinin sağlığının bozulacağı anlamına gelir. Kişi hiç beklemediği zaman hasta olabilir ve işlerinden geri kalabilir. Erkekler için rüyanın anlamı daha çok maddi sıkıntılara yorulmaktadır. Kişi kısa sürede yüklü miktarda borcun içine girebilir.

Rüyada Bir Erkeğin İkiz Çocuğa Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada erkeğin ikiz çocuklar için hamile olduğunu görmek olayların tersine dönüşeceğine işaret eder. Hem erkek hem kadınlar için rüya sahibi kişinin yaptığı planların tersi meydana gelecektir. Bu rüya içeriğine göre hem olumlu hem olumsuz manaya gelebilir. Eğer hamile olan kişi mutsuz ise, kişinin büyük ihtimalle sonucunda üzüleceği bir durum ortaya çıkacaktır. Rüyada ikiz çocuğa hamilelik her ne kadar büyük çoğunlukla iyiliklerin çoğalması olarak yorumlansa da, rüyanın kötülükleri çekebileceği bilinmektedir.