Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Rüya Tabirleri

Rüyada İkiz Bebek Görmek

İkiz bebeğin rüyada görülmesi hayırlı ve güzel olarak yorumlanır. Rüya sahibinin hayatı boyunca mutlu olacağına ve her zaman çiftte mutluluklar yaşayacağına işaret eder. Bu rüya, rüya sahiplerinin arzu ettiği her şeyin fazlasına kavuşacağına ve huzurlu bir yaşam süreceğine işaret eder. Rüyada ikiz bebek görmek, rüya sahiplerine verilen şanstır ve Allah’ın izniyle kendilerine daima bir şans kapısı açılır.

Rüyada ikiz bebek görmek Diyanet yorumunda rüya sahibinin hayatının en güzel günlerini yaşayacağının ve yaptığı her işte başarıya erişeceğinin ve şansının daima yolunda gideceğine delalet eder.  Rüyada ikiz bebek görmek İmam Nablusi yorumlarında hayırlı olarak yorumlanmıştır.  İmamı Nablusi (r.a) diyor ki; Rüyada ikiz bebek görmek, feraha ermeye ve her manada mutluluk yaşamaya delalet eder. Ayrıca bu rüyayı gören hamilelerin tek evlat sahibi olacağına ve Evli olan ve bebek isteyen kişilerin bolca evlatları olacağına işaret eder.

Câferi Sâdık (r.a) demiştir ki; Rüyada ikiz bebek görmek, yaşanılan sıkıntıların sona ererek geride bırakılacağına ve saadete erişileceğine delalet eder. Bu rüyayı gören kişiler her alanda başarılı olur ve işlerinde bol kazanç elde ederler.

Rüyada ikiz bebek görmek ister iyi his versin ister kötü his versin her zaman hayra ve güzelliklere işaret eder ve içeriği ne olursa olsun her zaman dua hükmüne geçer.

Rüyada İkiz Bebeğe Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada ikiz bebeğe hamile olduğunu görmek, rüya sahibinin çok kısmet ve bereket getiren bir işten bol para kazanacağına fakat bir süre sonra işiyle alakalı maddi ve manevi sıkıntı ve sorunlarla karşılaşacağına işaret eder. Bu rüya, rüya sahiplerine uzun bir süre verimsiz ve bereketsiz bir iş dönemi geçireceklerinin haberini verir.

Annesinin ikiz bebeğe hamile olduğunu görmek, rüya sahibinin ailesi içerisinde yaşanan huzursuzluk ve anlaşmazlıkların giderileceğine, yaşanacak güzel olaylara işaret eder. Bu rüya, rüya sahiplerine zenginlik, başarı, bolluk ve bereketin müjdesini verir. Başkasının karnında ikiz bebek görmek daima müjdeli gelişmelerin ve yaşanacak güzel günlerin habercisi şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada anne karnında iki kız bebek görmek, rüya sahibine zamana yayılarak gelecek olan güzellikler, hayırlar ve iyiliklerin müjdesini verir.

Rüyada İkiz Erkek Bebek Görmek

Rüyada ikiz erkek bebek görmek, rüya sahibinin şansına işaret eder ve hayırlı olarak yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören rüya sahiplerinin;

  • Kısmetlerinin bollaşarak çifter çifter artacağına,
  • Evlerinde bolluk ve bereketin artacağına,
  • Her türlü sıkıntılarının sona ereceğine,
  • Allahtan dilediği her şeyin gerçekleşeceğine işaret eder.

Bu rüya, rüya sahiplerine iş ve aile hayatlarında mutlu olacaklarının müjdesini verir. İş hayatlarında sıkıntı çeken kişiler bu rüyayı görürlerse önlerine yeni iş kapıları açılacak demektir. Bu rüya, rüya sahiplerine her açıdan hayırlı gelecek iyiliklerin habercisi olacaktır.

Rüyada İkiz Erkek Bebek Doğurduğunu Görmek

Rüyada ikiz erkek bebek doğurmak, rüya sahibinin alacağı hayırlı haberler ve şanslı dönemlere işaret eder. Bu rüya, rüya sahibini yaşadığı sıkıntıları geride bırakacağına ve önemli mevkilere gelerek itibar göreceğine işaret eder. Bu rüya, rüya sahiplerine iş ve ile hayatında şanslı dönemlerin ve itibar sahibi olmanın müjdesini verir.

Rüyada ikiz bebek düşürdüğünü görmek, rüya sahibinin kısa bir sürede bir sorunla karşı karşıya kalacağına ve hem ailesinin hem de kendisinin bu duruma çok üzüleceğine işaret eder. Bazı yorumlarda ise ev alımı ile ilgili konular yüzünden meydana gelebilecek tartışmalara işaret eder.

Rüyada İkiz Bebek Doğurmak Ve Emzirdiğini Görmek

Rüyada ikiz bebek doğurmak ve emzirmek, rüya sahibi için hayırlı olarak yorumlanmaktadır. Bu rüya ile ilgili yapılan olumlu yorumlara göre rüya sahibinin;

  • Kısa bir sürede çok fazla iyi haber alacağına,
  • Alacağı iyi haberlerle sıkıntılarından kurtulacağına,
  • Aldığı güzel haberleri yaşantısında kısmete çevireceğine,
  • Hayatının düzene gireceğine işaret eder.

Rüyasında doğumunu sezaryen ile yaparak ikiz bebek doğurduğunu ve emzirdiğini görmek, rüya sahibinin şansının yolunda giderek işlerini kolayca halledeceğine ve endişe duyduğu bir konu ile ilgili sorun yaşamayacağını öğrenerek rahatlayacağına işaret eder. Bu rüya, rüya sahiplerine önlerine çıkacak fırsatların olacağının müjdesini verir.

Rüyasında normal doğum yaparak ikiz bebek doğurduğunu ve emzirdiğini görmek, rüya sahibinin bütün işlerini usulünce halledebileceğine işaret eder. Bu rüya, rüya sahibine aldığı kararların doğru olduğunun müjdesini verir.

Rüyada Yeni Doğmuş İkiz Bebek Görmek

Rüyada yeni doğmuş ikiz bebek görmek, hayırlı olarak yorumlanan rüyalar arasında bulunur. Bu rüya, rüya sahibinin istediği her şeyi elde edeceğine ve sevinçli olaylar yaşayacağına işaret eder. Rüyada yeni doğan ikiz bebeklerden birisinin ağladığını ve diğerinin güldüğünü görmek, rüya sahibinin sonucunu beklediği işlerden birisinin olumsuz diğerinin ise olumlu olarak sonuçlanacağına işaret eder. İkiz bebeklerin iki sininde kız olarak görülmesi rüya sahibinin ardı ardına hediyeler alacağına işaret eder.

Rüyada İkiz Bebek Haberi Aldığını Görmek

Rüyada ikiz bebek haberi almak, rüya sahibinin hayat şartlarının düzenli olduğuna ve gösterişli ve lüks yaşam geçireceğine işaret eder. Bu rüyayı gören kişilerin iş hayatlarında her şey yolunda gideceğine ve en ufak bir sıkıntı yaşamadan işlerinin düzen içersinde geçeceği şeklinde yorumlanmaktadır. Bu rüya, rüya sahiplerine güzel bir düzen içersinde geçecek gösterişli ve lüks hayatın müjdesini verir.

Rüyada Arkadaşının İkiz Bebek Doğurduğunu Görmek

Rüyada arkadaşının ikiz bebek doğurduğunu görmek, rüya sahibinin bir kimsenin desteği ile hayallerinin gerçekleşeceğine işaret eder. Rüya sahibine katkı sağlayacak bir kimsenin varlığı ile yaşanacak büyük sevinçlerin olacağına işaret eder. Arkadaşının ölü ikiz bebek doğurduğunu görmek, rüya sahibinin kurtuluşa ermek için acı çekeceğine ve sabır göstermesi gerektiğine işaret eder. Bu rüya, rüya sahibi için olumsuz olup yaşayacağı hüsran ve hayal kırıklıkları şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Yapışık İkiz Bebek Görmek

Rüyada yapışık ikiz bebek görmek, rüya sahibinin aile ve iş hayatında her zaman dengeli olarak ilerleyeceğine ve sorunsuz hayat süreceğine işaret eder. Bu rüya, rüya sahibinin mutlu olacağına ve aile hayatında huzur ve rahatlığın yerinde olacağına işaret eder. Rüyada ikiz bebekler birbirinden ayrılırken görülürse kişinin hayatında olacak çelişkiler ve çatışmalara işaret eder. Yapışık ikiz bebekleri doğurduğunu gören kişilerin ise sabırsızlıkla bekledikleri bir meselenin olumsuz olacağına ve hayal kırıklığı yaşayacaklarına işaret eder.

Rüyada İkiz Bebek Kucakladığını Görmek

Rüyada ikiz bebek kucaklamak, rüya sahibinin sorumluluğu her geçen gün artacak olan bir işin altına gireceğine ve kendisine sıkıntı vererek belini bükecek bir konuda seçim yapmak zorunda kalacağına işaret eder. Bu rüya, rüya sahibinin aile hayatında güzel bir yuvanın temelinin atılacağına ve bol kazançlar elde edeceği şeklinde de yorumlanmaktadır. Terk edilmiş ikiz bebeği kucağına aldığını gören rüya sahibi akrabalarından kalacak bir mirasa kavuşacağına işaret eder.

Rüyada ikiz bebekleri beşiklerinde görmek, rüya sahibinin evlilik hayatına renk katacak bir değişim yaşayarak mutlu olacağına işaret eder. Beşikteki ikiz bebeklerin istenmediğini görmek ise eşler arasında anlaşmazlık yaşanacağına ve çatışmalar meydana getirecek olaylara maruz kalınacağına işaret eder.