Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Rüya Tabirleri

Rüyada İç Yağı görmek

Genel Bilinen: Bakınız; Yağ.


Molla Cami: Rüyada eti yenen hayvanın içyagmı görmek, daimi nzka ve faideli elbiseye işaret eder. Eti yenmeyen hayvanın içyagmı görmek, haram mala, zinaya veya yapmaktan men edildiği bir şeyi tekrar yapmaya işaret eder. Bazen de içyağını görmek, hastalıktan şifa bulmaya ve ona gelecek bir hastalıktan tedavi görmeye muhtaç olacağına işaret eder. Bazen iç yağı refah, sevinç ve hasta kimsenin şifa bulmasına işaret eder. içyağı, onu meşakkatsiz toplayan kimse için halis maldır.


Diyanet: Rüyada iç yağı görülmesi; giyim eşyası ile yorumlanır. Rüyanızda eti yenilen bir hayvana ait iç yağı görmeniz; sizin yoksul ve muhtaç kimselere yardımda bulunacağınıza ve onlara yeni elbiseler alıp giydireceğinize işaret eder.


Nablusi: Rüyada eti yenen hayvanın içyağını görmek, daimi rızka ve faideli elbiseye delalet eder.
Eti yenmeyen hayvanın içyağını görmek, haram mala, zinaya, İslam dininden dönmeye veya yapmaktan men edildiği bir şeyi tekrar yapmaya delalet eder.
Tedavi yapılan içyağını görmek, hastalıktan şifa bulmaya ve ona gelecek bir hastalıktan kurtulması için iç yağı ile tedavi görmeye muhtaç olacağına delalet eder.
Bazan iç yağı refah, sevinç ve hasta kimsenin şifa bulmasına delalet eder.
İçyağı, onu meşakkatsiz toplayan kimse için halis maldır.