Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Rüya Tabirleri

Rüyada Eşinin Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada eşinin hamile olduğunu görmek İslam alimleri tarafında hayra yorulan güzel bir rüya olarak kabul edilmektedir. Rüyada eşin hamile olması bereketin, bolluğun, sıkıntıların sona ereceğinin, mutlu olunacağının sembolüdür. Rüyanın kesin anlamını bilmek için rüyadaki detaylara hakim olmak gerekir. Hamile olan eşin çok zayıf olduğu görülmüşse rüya sahibi kişi hayatında maddi konuda yanlışlık yapmak üzere olabilir. Bir anlık hata nedeni ile, kişi büyük bir borç yükünün altında kalabilir.

Rüyada Eşinin İkiz Çocuklar için Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada eşinin ikizler için hamile olduğunu görmek hayatta bir çok alanda başarının kısa süre içinde geleceğine işaret eder. Rüya sahibi kişi hayattan ne istediyse bir bir onu alır. Rüya, kendine büyük hedefler belirlemek anlamına da gelebilir. Kişi özellikle iş anlamında hırslı ise, işi ile ilgili yakında hayret verici bir haber alabilir.

Rüyada Eşinin Sakat Çocuğa Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada eşinin sakat çocuklar için hamile olduğunu görmek rüya sahibi kişi ile eşinin arasının bozulacağına işaret eder. Eğer sakat çocuk da akıl hastalığı da varsa, rüya sahibi kişinin ilişkisi tamamen son bulabilir. Eğer sakatlık yalnızca fiziksel düzeyde ise, ilişki kurtulabilirdir. Eğer sakat çocuk kız ise, rüya sahibi kişi hayatına neşe ve mutluluk çekecektir. Eğer sakat olan kişi erkek ise, rüya sahibi kişinin ayrıca akrabaları ile de arasının bozulacağı söylenir.

Rüyada Eşinin Kız Çocukları için Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada eşinin kız çocuklar için hamile olduğunu görmek evin içine neşe, huzur, mutluluk geleceği anlamına gelir. Rüyada eşin hamile olması zaten İslam alimleri tarafından olumlu karşılaşılan bir rüyadır. İşin içine kız çocuğu girdiği zaman, evdeki huzursuz ortam dağılır. Mutluluk ve barış gelir. Eğer rüya sahibi kişi bekar ise rüyayı gören kişinin şansı artar. Neye elini atsa başarılı olur. Her konuda öne çıkmaya başlar.

Rüyada Eşinin Erkek Çocukları için Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada eşinin erkek çocuklar için hamile olduğunu görmek savaşların son bulacağı anlamına gelir. Rüya sahibi kişinin düşmanları varsa düşmanları ile araları düzelir. Kişiler yeni dostluklar için adım atabilirler. Ayrıca iş hayatında bazı hareketler yaşanmaya başlayabilir. Eğer uzun zamandan beri üzerinde düşünülen bir iş projesi varsa, bu projeden sonuç almak mümkündür. Kişi ayrıca hiç beklemediği yerden rızıklanabilir.

Rüyada Eşinin Renkli Gözlü Çocuklar için Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada eşinin renkli gözlü çocuklar için hamile olduğunu görmek yabancı birinin rüya sahibi kişinin hayatına gireceği anlamına gelir. Eğer rüyayı gören kişi mavi gözlü ise, kişinin iş hayatında yabancı biri olacaktır. Bu kişi işin bereketini artırır. Eğer rüyada görülen kişi yeşil gözlere sahipse, aşk hayatında yabancı biri olacaktır. Bu kişiler daha önceden tanınmazlar. Yakın zamanda tanışmak mümkün olacaktır.

Rüyada Eşinin Yabancı bir Çocuğa Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada eşinin yabancı çocuklar için hamile olduğunu görmek rüya sahibi kişinin üzüntü duyacağına işaret eder. Rüyada eşin hamile olmasından kaynaklı olan üzüntü sevilen bir kişinin kayıp edilmesine neden olabilir. Bu kişi hastalık, ölüm ya da buna benzer nedenlerden dolayı toplumdan ayrılabilirler. Evli ya da bekar kişiler psikolojik anlamda problemler yaşabilirler. Depresyon, kaygı bozukluğu, stres gibi problemler meydana gelebilir. Yabancı çocuk kız çocuğu ise evli çiftlerin arasındaki muhabbetler artar. Bekar olan kişiler yeni insanlar ile tanışarak kısmetlerini artırmış olurlar. Yabancı çocuk görmek bir alime göre çirkinlik anlamına gelir.