Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Rüya Tabirleri

Rüyada Duman Rengi Kedi Görmek

Rüyada duman renkli kedi görmek rüyayı gören kişinin iş yaşamında tersliklerin yaşanacağına, işlerin iyiye girmemesi sonucunda rüya sahibinin yeni bir iş kuracağına, rüya sahibinin borç sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada duman rengi kedi görmek rüya sahibinin iş yaşamında bir değişime gideceğine, büyük bir zarara uğramaktan son anda döneceğine işaret eder.

Rüyada Duman Rengi Kedi Yavrusu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada duman rengi kedi yavrusu görmek haneye yeni bir bireyin katılacağına yorumlanır. Rüyayı gören kişi eğer hamile ise bebeğin cinsiyetinin dişi olacağına yorulur. Rüyasında duman rengi kedi gören kişinin evine giren kazanç kapısının artacağına, gelirlerin arttıkça masrafların da artacağına delalet eder.

Rüyada Duman Rengi Kedi Sevmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada duman rengi kedi sevmek rüya sahibinin etrafında ona dost görünen ancak onun kuyusunu kazan insanların varlığı ile tabir edilir. Duman rengi kedi nankör bir kimsenin varlığına bu kediyi sevdiğini görmek ise bu nankör insan ile yakın ilişki kurmaya delalet eder. Rüya sahibinin etrafındaki insanlara güvenmemesi gerektiğine, fazla verilen değerin zararının görüleceğine işaret eder.

Sık Görülen rüyalardan, Rüyada Kedi Görmek neye işarettir? İslami kaynaklardan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Duman Rengi Kedi Yavrusu Sevmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada duman rengi yavru kedi sevmek rüya sahibinin etrafındaki muhtaçlara ve ihtiyaç sahiplerine yardım edeceğine, onları doyuracağına işaret eder. Rüya sahibinin yardımlarını karşılıksız yapacağına, gönlünden kopanları ihtiyaç sahiplerine vereceğine, hayırlı bir insana delalet eder.

Rüyada Duman Rengi Kedi İle Oynadığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada duman rengi kedi ile oynamak hayırsever bir insana işaret eder. Rüya sahibinin çok sevildiğine, etrafındakiler tarafından saygın bir konuma yerleştirildiğine, çevresindeki insanların onu el üstünde tuttuğuna yorumlanır. Rüyada duman rengi kedi ile oynamak sevgiye muhtaç insanlara sevgi vermeye, ziyaretlerine gitmeye, uzun zamandır haber bekleyen birine haber götürmeye delalet eder.

Rüyada Duman Rengi Kediyi Beslediğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada duman rengi kediyi beslediğini görmek rüya sahibinin yaptığı iyiliklerin karşılığını bulacağına, hiç beklemediği anda geçmişte yaptığı bir iyilikten dolayı karşısına fırsat çıkmasına, rüya sahibinin karşısına çıkan fırsatları değerlendirerek başarılı bir yolun başlangıcına delalet eder.

Rüyada Duman Rengi Bir Kedinin Tırmalaması Ne Anlama Gelir?

Rüyada duman rengi bir kedinin tırmalaması kedinin cinsiyetine göre farklı yorumlanmaktadır. Rüyada görülen duman rengi kedi dişi ise rüya sahibinin bir yıl boyunca maddi ve manevi bolluk yaşayacağına, bereketli bir yıl geçireceğine, ailesi ve sevdikleri ile mutlu ir yıl geçireceğine işaret eder.

Rüyada görülen duman rengi kedinin cinsiyeti erkek ise rüya sahibinin bir hastalığa yakalanacağına delalet eder. Rüya sahibinin yaşadığı sağlık sorunu nedeni ile aile bireylerinin sıkıntıya düşeceğine dert sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada duman rengi kedi tırmalaması kötü şans olarak tabir edilir. Rüyada duman rengi kedinin tırmaladığını gören kişinin zor günler geçireceğine, bu zor günleri atlattığında maddi ve manevi rahata ereceğine işaret eder.

Gri Kedi görmenin tabiri için, Rüyada Gri Kedi Görmek neye işarettir? Dini Kaynaklardan Alimlerin yorumunu okuyabilirsiniz.

Rüyada Duman Rengi Kedinin Isırdığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada duman rengi kedinin ısırması rüya sahibinin yakın dostlarından biri tarafından ihanete uğrayacağına delalet eder. Rüyada duman rengi kedinin ısırması rüya sahibinin çok sevdiği ve değer verdiği, onun için iyilikler yaptığı, onun gönlünü hoş tutmaya çalıştığı bir kimse tarafından nankörce bir davranış ile karşılaşacaktır. Rüya sahibi sevdiği ve değer verdiği bir kimse tarafından hayal kırıklığına uğrayacak, rüya sahibinin dostlarına karşı güveni kırılacaktır.

Rüyada Çok Sayıda Duman Rengi Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada bir sürü duman rengi kedi görmek rüya sahibinin etrafında onu kıskanan insanların varlığına delalet eder. Rüya sahibi kişinin başarılı iş yaşamının varlığı etrafındaki insanlar tarafından kıskanıldığı için önüne taş koyulmaya çalışılacağına, bu insanların rüya sahibinin başarısına engel olamayacağına delalet eder.

Rüyada çok duman rengi kedi görmek başka bir tabire göre rüyayı gören kişinin düşmanlarının hayatından çıkacağına, rüya sahibinin nankör kişiler ile ilişkisini bitireceğine az ama öz insan ile hayatına devam edeceğine yorumlanır. Bir başka tabire göre ise rüya sahibini sıkıntılı, zor günlerin beklediğine, hayatında kişinin keyfini kaçıracak olayların baş göstereceğine işaret eder.