Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Rüya Tabirleri

Rüyada Buzdolabı görmek

Genel Bilinen: Devletin yahut yerel idarelerin hazinesine, Evcimen, itaatkar kadına, Buzdolabındandan içilen soğuk su, meşrubat yahut iç ferahlatan şeyler kadın tarafından gelecek mala delalet eder.


Molla Cami: Rüyada buzdolabı görmek, çok hizmetkar ve menfaatlı, bir hanıma işaret eder. Buzdolabından su içmek o kadın tarafından mala nail olmaktır. Buzdolabında meydana gelen değişiklik, o kadında meydana gelecek olan ahlaki bir değişiklik iie tabir edilir.


Ruyalarda.net: Rüyanızda buzdolabı görmeniz; hizmetçilerin çokluğuna ve faydalı bir hanıma işaret eder. Bir kimsenin rüyasında buzdolabından su içtiğini görmesi; o kadın tarafından mala nail olacağına, rüyasında buzdolabında bir değişikliğin meydana geldiğini görmesi; o kadının ahlâkının değişeceğine delalet eder.


Nablusi: Rüyada buzdolabı görmek, çok hizmetkar ve menfaatlı, reise bir hanıma delalet eder. Buzdolabından su içmek, o kadın tarafından mala nail olmaktır. Buzdolabında meydana gelen değişiklik, o reis kadında hasıl olan bir değişiklik ile tabir edilir.