Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Rüya Tabirleri

Rüyada Beyaz At Görmek

Rüyada beyaz at görmek, çok hayırlı bir rüyadır ve aynı zamanda at, istek ve muradı işaret eder, beyaz saflık ve güzelliği yorumlar. Rüyada beyaz at gören kimse, krallar gibi yaşayacağı her istediğini elde etmesi manasına gelir. Rüyada görülen beyaz at, kısa zamanda gelecek ve ömür boyu sürecek olan başarıya delalet eder. Rüyayı görmüş olan kişinin, emekleri ve hayalleri boşa çıkmayacak gelişmeler ile karşı karşıya kalınacağına maddi açıdan yapılan harcamaların değeceğine işaret eder.

Rüyada Beyaz At Görmek İslami Anlamı

Rüyada beyaz at görmek, bu rüyayı gören kişiler ün sahibi olacağına, itibar kazanacağı anlamına gelir. Kirmani (r.a) yorumu; rüyada beyaz at görmek tabirini şöyle yorumlamıştır; rüya sahibinin düşmanı ve rakibini yenmeye de işaret olarak sayılır. Bolluk, şans ve para manasına da gelen rüyada beyaz at görmek, bireyler için de oldukça keyifli olacaktır.

Rüyada Beyaz Ata Binmek

Rüyada beyaz ata binmek, hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin, sıkıntılı günlerinin biteceği yeni şeylere adım atması manası gelir. Birey, kendisini üzüntü veren olaylardan kurtulacağına işarettir. Stresli günlerden arınıp, güzel günlere geçiş yapılacağı söylenilebilir. Yaşamına tertemiz sayfa açarak, rüyayı gören kişi huzuru sonunda bulacaktır. Etrafıyla olan ilişkileri iyi bir yere ulaşacaktır.

Rüyada Beyaz Tay Görmek

Rüyada beyaz tay görmek, genel olarak müjdeli haberlere ve şansın açık olmasına yorumlanır. Aynı zamanda rüya içerisinde ev içinde tay görmek kişinin evinde çok mutlu olacağı bir hediye geleceği anlamına gelir. Rüya içinde beyaz tay görmek, verilmiş olan mücadele sonunda, konulmuş olan hedeflere ulaşılabileceğine ve karşı cinsle dostluk kurulacağına işaret eder.

Rüyada Beyaz At Sevmek

Rüyada beyaz at sevmek, rüyayı gören kişinin yaşamlarında güzel gelişmelerin olacağına delalet eder. İstediği bir işi yakın bir zamanda sahip olacağına ve böylece yaşamlarının geri kalanında da çok daha güzel geçireceği ifade edilir. Rüya içerisinde beyaz at sevmek, rüyayı gören kişinin hayırlı bir kısmet ile evlilik yapacağı ya da evli ise hayırlı bir eş ile yaşam sürdüreceği anlamına gelir.

Rüyada Beyaz At Sürüsü Görmek

Rüyada beyaz at sürüsü görmek, arka arkaya çıkmış olan yolculuklar itibariyle çok kısmet ile döneceğine, rüyayı gören kişinin ise ne isteği var ise gerçekleşeceğini ve harika haberler alacağına, mevki tarafından da yükseleceğine işaret eder. Güçlenmek ya da kendi işini kurmak mümkün olacaktır.

Rüyada Beyaz At Yavrusu Görmek

Rüyada beyaz at yavrusu görmek, şansın çoğalacağına ve rüyayı gören kişinin ise gönlünden geçecek olan her şeyin olmasına işaret eder. Bununla beraber, güzel zamanlar geçireceğine yorumlanır. Rüyayı gören kişi tayı sevdikten sonra biner ise, çevresi tarafından saygı duyulan biri olacağına işaret eder.

Rüyada Beyaz Atın Öldüğünü Görmek

Rüyada beyaz atın öldüğünü görmek zarar anlamına gelir. Mevkiinin değişmemesine, kavgaya, rüyada atın öldüğünü görmek, hapse girileceğine, suda atın öldüğünü görmek ise dedikodu anlamına gelir. At görmek her çeşit sıkıntının son bulacağına, güzel olan günlerin geleceğine işaret eder Rüyada atın öldüğünü görmekse iş ve ev ile alakalı problemler yaşanacağı anlamına gelir.