Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Rüya Tabirleri

Rüyada At Yavrusu Görmek

Rüyada at yavrusu görmek, çok talihli bir döneme girileceğine, şans kapılarının açılacağına, gönülden dilenen duaların kabul olacağına işaret eder. Rüyada yavru at görmek, hayallerin gerçekleşeceğine istek ve arzularına işaret eder. Hayırlı bir rüya olarak, kişiyi mutlu edecek haberlerin duyulacağı, hayırlara vesile olacak işlerle ilgileneceği, sevap kazanacağı, çocuk isteyenlerin evlat sahibi olacağı, ömür boyu mutluluk, huzurlu bir hayat anlamındadır.

Rüyada At Yavrusu Görmek İslami Anlamı

Rüyada at yavrusu görmek, İmam Nablusi (r.a) tabiri ile rüyayı gören kişinin rızkının genişleyeceğine, bolluk, bereket, rahatlık, ferahlık şeklinde açıklanmaktadır. İhya yorumunda ise, düşmanlara karşı zafer kazanılacağı, seyahate çıkılacağı yönünde tabir edilmiştir.

Ünlü rüya yorumcularına göre rüyada at yavrusu görmek, çalışma hayatında yükselişe geçileceği, kişinin kendi işini kuracağı, kariyer basamaklarını emin adımlarla tırmanacağı, hayal edilen her şeyin elde edileceği, şöhret kazanılacağı yönünde ifade edilmektedir.

Rüyada At Yavrusu Sevmek

Rüyada at yavrusu sevmek, yaşam boyu sorumluluk sahibi olmak, çalışmak, aile bireylerini koruyup kollamak demektir. Bekarlar için çok tatlı bir insanla tanışacak olmaya, samimi bir ilişki yaşayacağına, kısa süre içerisinde yüzük takılacağına, evlat sahibi olunacağına, umut edilen her şeye erişileceğine alamet etmektedir.

Rüyada At Yavrusu Beslemek

Rüyada at yavrusu beslemek, iyi bir insan olduğunuzu gösterir. İyi dostlarla karşılaşacağınız, hayırlı bir insanla izdivaç yapacağınız, çektiğiniz sıkıntıları ardınızda bırakarak hayatınıza yeni bir sayfa açacağınız, uzun zamandır hasretini çektiğiniz akrabalarınıza kavuşacağınız şeklinde tabir edilebilir.

Rüyada Kahverengi At Yavrusu Görmek

Rüyada kahverengi at yavrusu görmek, İslami açıdan sıkı arkadaşlıklar inşa edilecek olması, yüksek gelirli bir işe girileceği, ticari anlamda güzel gelişmeler olacağı yönünde açıklanmıştır. Bazı yorumcular, mutlu evlilik, maddi manevi yükseliş, bolluk, nimet, rızk, bereket olarak ifade etmektedirler.

Rüyada Beyaz At Yavrusu Görmek

Rüyada beyaz at yavrusu görmek, lüks, ihtişamlı, gösterişli bir hayata dalalet eder. İstenilen her şeye kavuşacak olmak, hane içerisinde bereket, hayırlı bir evlilik, iş hayatında başarıya ulaşmak, çok para kazanmak, hedefe ulaşmak, zafer kazanacak olmak anlamındadır. Ayrıca müjdeli haberler duyacak olmaya, birbirinden güzel haberlerle çok sevinçli günler yaşamaya, sağlık sorunlarından kurtulmaya rivayet eder.

Rüyada Siyah At Yavrusu Görmek

Rüyada siyah at yavrusu görmek, çevrenizdeki kişilerden takdir toplayacağınıza, kudretli bir insan olarak hidayete ereceğinize, etrafınızdaki insanları Allah yoluna çekeceğinize, içinizdeki ilim aşkını başkalarına aşılayacağınıza dalalet eder. Toplum içerisinde parmakla gösterilecek kadar sevilen örnek bir kişi olacağınıza işarettir.

Rüyada Tay Görmek

Rüyada tay görmek, risk alarak girişilecek olan önemli çalışmalara ve emeklerin karşılığının alınacağına, imkânsız görülen şeylerin tez vakitte gerçekleşeceğine, planlanan her şeyin uygulanacağına yorumlanır. Küskünlüklerin biteceğine, gerçekleşecek hayallere, sağlıklı bir birey olmaya rivayet etmektedir.

Rüyada Yeni Doğmuş At Görmek

Rüyada yeni doğmuş at görmek, talihin açık, şansın bol, bereketin çok olacağı anlamlarını oluşturmaktadır. Mutlu edici durumlarla karşılaşmaya, karşı cinsle yakınlaşmaya, sevindirici bir hediye almaya, güzel günlerin pek yakında olduğuna işaret eder.