Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Rüya Tabirleri

Rüyada At Çiftesi Görmek

Rüyada at çiftesi görmek, rüyalar arasında yorumu ve anlamı en çok merak edilen rüyalardan birisi olmaktadır. Genel olarak alimler rüyada at çiftesi gören bir kimse için, gerek çalışma hayatında gerekse sosyal hayatta başarılı ve kısmetli işler olarak yorumlamaktadır.

Bir kişi rüyasında at çiftesi görmüş ise hem çalışma hem sosyal hayatında elde ettiği maddi ve manevi başarılardan haberdar olmanın yanı sıra bu başarılar karşısında yorgun ve bitkin hissedeceğine delalet eder. Aynı zamanda rüyada At Çiftesi Görmek, kötü niyetli kişiler tarafından zarar verilmeye çalışacağına delalet etmektedir.

Rüyada At Çiftesi Görmek İslami Anlamı

Bir kısım rüya yorumcularına göre ise bu rüya kişinin kendinin ve çevresindeki sevdiklerinin hayallerini gerçekleştireceği, uzun ve sağlıklı bir ömür yaşayacağı, bir takım olumsuz nedenlerden dolayı yeni iş girişimlerine atılabileceği ve var ise hastalıklarından sıyrılabileceği gibi anlamlara da gelmektedir.

Rüyada At Çiftesi Yemek

Rüyada at çiftesi yemek, kişinin gerek sosyal hayatında gerek iş hayatında gerekse aile hayatında yaşamış olduğu ya da yaşayacağı sorunları kolaylıklar bertaraf ederek maddi kazancını arttırabilmek için radikal kararlar alacağını ifade etmektedir. Bu rüyayı gören kişinin içinde bulunduğu kötü zamanlarının sonuna geldiği ifade edilir.

Rüyada Atın Çifte Atması

Rüyada atın çifte atması kişiye psikolojik bunalıma gireceğini haber vermektedir. Kişinin rüyasında atın çifte attığını görmesi aynı zamanda kişinin psikolojik olarak zor zamanlar yaşayacağına, oldukça büyük sorunlar ile karşı karşıya kalacağına ve ayrıca birçok kişiye sırt dönerek kin besleyebileceğine delalet etmektedir. Ayrıca alimler tarafından bu rüya; rüyayı gören kişi eğer uyumlu ve uzlaşmacı bir kişi ise bu özelliğini kaybedeceği şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Çifte Atan At Görmek

Rüyada çifte atan at görmek rüya yorumcuları tarafından güzel yorumlanan bir rüyadır. Alimlerin yorumlarına göre; rüyasında çifte atan bir at gören kişinin çevresinin faydalı ve gerçek dostlar ile sarılacağına, doğru ve karlı kararlar alacağına, sıkıntılarının hepsini birer birer atarak iç refaha ulaşacağına ve mutlu bir döneme gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada Atın Çifte Attığını Görmek

Rüyada atın çifte attığını görmek alimler tarafından ruhsal bunalıma işaret olmaktadır. Bu rüya, rüyayı gören kişinin bir süreliğine ruhsal bir bunalıma gireceğine ve kendisini mutsuz hissedeceğine yorulmaktadır.

Rüyada At Tekmelemesi Görmek

Rüyada at tekmelemesi görmek üzüntü ve elem duyulacak haberlerin alınmasına yorulan bir rüyadır. Aynı zamanda bu rüyayı gören kişinin kısa bir zaman içinde hayatı boyunca karşı karşıya kalmadığı büyük ve güzel gelişmeler ile karşı karşıya kalacağı, içinde bulunduğu zor günlerden hayata sımsıkı sarılarak çıkacağı ve doğru adımlar atarak büyük başarıların altına imzasını atacağı ifade edilmektedir.

Rüyada At Tırnağı Görmek

Rüyada at tırnağı görmek, alimler tarafından iki farklı şekilde yorumlanmaktadır. Rüyanın İslami yorumuna göre; rüyada at tırnağı görmek o kişinin mubah olmayan bir takım yollara saparak işlere kalkışacağı yönündedir. Bir takım rüya yorumcusu ise bir kişinin rüyasında at tırnağını görmesinin yapmış olduğu büyük bir iş neticesinde bolluk ve bereket içerisinde bir döneme gireceği anlamına geldiğini söylemektedir.