Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Rüya Tabirleri

Rüyada At Arabası Görmek

Rüyada at arabası görmek, rüya sahibinin işinde başarılı olacağına, zor durumda bile olsa keyfinden ödün vermemesine tabir edilmektedir. Rüyada at arabası aldığını görmek, lüks yaşamayı ve seyahat etmekten zevk alan kişiye yorumlanmaktadır. Rüyada at arabası görmek, kişinin bir takım sıkıntılar içinde olduğuna ve beklemediği bir kişiden gelen yardım ile ferahlığa kavuşacağına işaret eder. Rüyada at arabası gören kimse, hasta ise şifa bulup iyileşeceği anlamlarına gelmektedir. Rüyada eski at arabası almak, Bu rüya bazen de rüya gören kişinin şanslı olduğu bir döneme girmesi de demektir. Rüyada yeni at arabası almak, ailede birlik ve beraberliğin sağlanması olarak da bilinmektedir.

Rüyada At Arabası Görmek, Cafer-i Sadık(r.a) buyurmuştur ki; her kim atla ilgili bir rüya görürse hayırlıdır. Rüya sahibi at arabası görmüşse, bir takım hayallerinin gerçekleşmesine ve uzun zamandır gitmek istediği, özlemini duyduğu bir yere yapacağı seyahate yorumlanmaktadır.

Rüyada At Arabası Sürmek

Rüyada at arabası sürmek, kişinin gerçekleşmesini istediği bir takım hayallerinin olduğuna ve bu hayallerin kısa bir zaman içerinde gerçekleşerek büyük bir sevinç yaşayacağına, yaşamında güzel gelişmelerin olacağına, bekar biri ise kısmetinin açılacağına ve karşısına çıkacak olan iyi niyetli bir eşe yorumlanmaktadır. Bu rüya aynı zamanda kişinin şansının açılması ve mal varlığında bir artışın gerçekleşmesi anlamına da gelmektedir.

Rüyada At Arabasına Binmek

Rüyada at arabasına binmek, hayırlara yorumlanmayan bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin bir takım sıkıntılar içerisine gireceğine ve canının sıkılacağına, hayatında yaşayacağı bir takım olaylar sonucunda mantıklı düşünemeyeceğine ve bir takım zararlar göreceğine işaret etmektedir. Bu rüya aynı zamanda üzücü bir haberin alınacağına da yorumlanabilmektedir. Bazı yorumculara göre ise rüyasında at arabasına bindiğini gören kişi rahatlığa ve ferahlığa kavuşacağına, ailesi ile birlikte bir yolculuğa çıkacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada At Arabası Çekmek

Rüyada at arabası çekmek, bir kişinin elde edeceği bir güç sayesinde arzuladığı hayırlı haberi sonunda almasına. Zorluk çekmeden maddi imkanlara sahip olmasına, çok önemli olmasa da bir sağlık sorunu yaşayacağına, evladı olmayan bir kişi için hayırlı bir evladının olacağına, hayatını paylaştığı kişi ile ilişkisinin güçleneceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada At Arabası Kullanmak

Rüyada at arabası kullanmak, hayırlı bir rüya olarak nitelendirilir. Rüya sahibinin hayallerinin gerçekleşerek büyük bir mutluluk yaşayacağına, kısmetinin açılarak evlilik yolunun görüneceğine yorumlanır. Karşısına temiz kalpli insanların çıkması ile gerçek dostluklar kuracağına, şansının giderek artacağına. Tek başına başarılı işlere imza atacağına, at arabasını tek başına kullanıyorsa yalnız olarak çıkılacak bir seyahate delalet etmektedir.

Rüyada At Arabası İle Eşya Taşımak

Rüyada at arabası ile eşya taşımak, kişinin uzun zamandır yapmak istediği bir takım işlerini sonuçlandıracağına. Bir takım yatırımlar yaparak kazanç sağlayacağına yorumlanmaktadır. Emek harcamadan bir takım kazanç veya mal sahibi olacağına, sözünü tutan bir insan olduğuna, aile içinde veya sosyal çevresinde bir takım tatsızlıklar yaşayacağına. Fakat sorunların çözüme kavuşturulacağına yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören kişi bir takım işler için çaba sarf ederek helal kazanç elde ederek hem maddi hem manevi bir rahatlama dönemine gireceği anlamına da gelmektedir.