Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Rüya Tabirleri

Rüyada Anneye Altın Takmak Görmek

Rüyada anneye altın takmak, anneye yapılacak bir iyilik ve sevinç olarak yorumlanmaktadır. Rüyada anneye altın taktığını görmek, Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; annesinden alacağı hayır duaları ile yaşadığı sıkıntıları arkasında bırakır ve güzel bir hayata sahip olur. Rüyada annesine altın taktığını görmek, altın rüyalarında görülen değerli taşlar da ayrı olarak tabir edilmeli ve altın takmak yorumuyla birlikte görülen her bir nesne, ayrı ayrı tabir edilmektedir.

Rüyada Anneye Altın Takmak İslami Anlamı

İslam dini alimlerine göre bu rüya kişinin gelecekte annesinin desteği ile güzel yerlere geleceğine ve sıkıntılardan uzak bir yaşam süreceğine delalet etmektedir. Takılan altının büyüklüğü ve niteliği gelecek hayatla ilgili işaretler sunar. Rüyasında annesine kararmış bir altın yüzük verdiğini gören kişinin evlilik hayatında çeşitli sıkıntılar baş gösterir ve sıkıntıya düşer. Rüyasında annesinin kendisine yüzüğünü verdiğin gören kimse ise ailevi bir konuda sorumluluk alarak ailesiyle ilgili çeşitli girişimlerde bulunacaktır.

Rüyada Anneye Altın Almak

Rüyada anneye altın almak ve onu sevindirmek büyük bir sevinç olarak yorumlanır. Rüyasında annesine külçe altın aldığını ve verdiği gören kimse çok büyük sevinçler yaşar ve mutluluk gözyaşı döker. Çil çil altınları annesine aldığını görmek kişinin itibar sahibi biri olacağına işaret etmektedir. Rüyasında annesine ham altın veren kimse ise gelecekte emekleri ve annesinin duaları ile hayırlı yerlere gelecektir.

Rüyada Anneye Altın Vermek

Rüyada anneye altın vermek kişinin annesi ile paylaştığı bir konuyla ilgili güzel haberler alacağına işarettir. Rüyasında annesine çeşitli taşlarla süslenmiş altın veren kişi kimsenin yardımı olmadan mevkide yükselme yaşar. Rüyasında annesine çeyrek altın verdiğini gören kimsenin karşısına hayırlı bir kısmet çıkar ve evlilik yolunda adım atar.

Rüyada Anneye Altın Bilezik Takmak

Rüyada anneye altın bilezik takmak bir konuda anneye yardım edileceğini ve annesini yaşadığı sıkıntıdan kurtararak hayır duasını alacağını işaret etmektedir. Rüya sahibinin annesi gerçek hayatta yaşamıyorsa bu annesinin dua beklediğini göstermektedir. Kişi annesinin ruhuna dua göndererek onun ruhunu rahata erdirmeli ve huzura kavuşmasını sağlamalıdır.

Rüyada Anneye Altın Bilezik Almak

Rüyada anneye altın bilezik almak kişinin maddi birikimlerini koruyacağını ve gelecekte bu birikimlerini iyi bir şekilde değerlendireceğini işaret etmektedir. Alınan bilezik çeşitli taşlara sahipse güzel bir iş yaşantısına, farklı renklerde altından yapılmış bir bilezik almak hayatın her alanında feraha erileceğine, Burgu veya işlemeli altın bilezik aldığını gören kimse ise maddi bolluğa sahip olacaktır.

Rüyada Anneye Altın Yüzük Vermek

Rüyada anneye altın yüzük vermek evlilik hayatıyla ilgili gelişmeleri simgelemektedir. Rüyasında annesine tek taş yüzük verdiğini gören kimse kısa sürede evlenerek mutlu bir yuva kurar. Rüyasında annesine alyans yüzük verdiğini gören kimse karşısına çıkacak hayırlı bir kısmetle hayatını birleştirir. Rüyasında annesine birden fazla yüzük verdiğini gören kişinin birden çok çocuğu olacak ve kalabalık bir aileye sahip olacaktır.