Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Rüya Tabirleri

Rüyada Altın Alyans Görmek

Rüyada altın alyans görmek, rüya sahibinin evlilik hayatıyla ilgili gelişmelere işaret etmektedir. Rüyada görülen altın alyans, görülen rüyanın şekline ve diğer objelere göre yorumlanan alyans rüyaları, eşlerin durumunu temsil etmektedir. Cafer-i Sadık (r.a) rüyada alyans gören bekar kişilerin evleneceğini, evli kişilerinde yuvalarında karşılaşacağı olayları temsil ettiğini belirtmektedir.

Rüyada Altın Alyans Görmek İslami Anlamı

Rüyada altın alyans görmek aşk hayatında güzel gelişmelerin yaşanacağını müjdeler. Alyansını kaybeden kişi aşk hayatında hayal kırıklıkları yaşar ve üzülür. Başkasının alyansını taktığını gören kişi umutsuz bir aşka düşer ve acı çeker. Rüyasında taşlı alyans gören kimsenin beklemediği bir kısmeti çıkar ve güzel bir birlikteliğe başlar.

Altın alyans üzerinde zedelenmeler ve yıpranmalar varsa, aşk hayatındaki sıkıntıları simgelemektedir. Böyle bir alyansı çıkaran kişi sıkıntılarında kısa zamanda kurtulur ve mutluluğu elde eder. Alyansını çıkartarak başka birine veren kimse başkalarıyla mutluluğunu paylaşacak kadar çok sevinecektir.

Rüyada Altın Alyans Takmak

Rüyada altın alyans takmak evlilik haberi olarak yorumlanır. Rüyasında altın alyans taktığını gören bekar kimse kısa zamanda evlenir. Rüyasında evli birinin altın alyans takması eşiyle birlikteliğinde gelişmeler yaşanacağını temsil eder. Rüyasında başkasına altın alyans taktığını gören kimse, bir yakınına ilişkisini kurtarmasında yardım edecek ve sevap kazanacaktır.

Rüyada Altın Alyans Almak

Rüyada altın alyans almak rüya sahibinin beklenmedik bir şekilde evleneceğini ve hayal ettiği mutluluğa sahip olacağını göstermektedir. Alınan alyansın canlı ve güzel bir renge sahip olması mutluluğunun artacağına, soluk ve cansız renkteki altın alyans ise evlilik hayatında sıkıntılar yaşanacağına işarettir. Alınan alyansın parmağı sıkması veya parmağın morarması, evlilik ve aşk hayatında sıkıntıların meydana geleceğini ve ayrılıklar yaşanabileceğini göstermektedir.

Rüyada Altın Alyans Bulmak

Rüyada altın alyans bulmak aniden meydana gelecek evliliklere işaret etmektedir. Rüyada kişi kendi kaybolan alyansını buluyorsa bu iyiye işarettir. Ancak rüya sahibi başkasının alyansını buluyor ve bunu takıyorsa bu rüya yasak bir ilişkiye başlayacağını ve hem kendine hem de çevresindekileri üzecek durumları meydana getireceğini göstermektedir.

Rüyada Altın Alyans Vermek

Rüyada altın alyans vermek rüya sahibinin aşk hayatında yapacağı atılımları göstermektedir. Rüyasında tanımadığı birine altın alyans verdiğini gören kimse sevinçli bir haber alır. Eşinin alyansı bulan ve bunu eşine veren kimse, aile hayatında sürprizler yaşar. Eşinin alyansını eşine takan kişi ise kısa zamanda bebek sahibi olur. Rüyasında sevgilisine alyans verdiğini gören kişi ise evlenerek yuva kurar.

Rüyada Altın Altın Alyans Çıkarmak

Rüyada altın alyans çıkarmak aşk hayatında ayrılıkların yaşanacağını ve üzüntü duyulacağını göstermektedir. Ancak alyans parmağı sıkıyor veya morartıyor ve bu yüzden dolayı alyans çıkartılıyorsa bu yaşanan sıkıntılardan kurtularak rüya sahibinin yeni bir hayata başlayacağı ve feraha ereceğine delalet etmektedir. Rüyada çıkarılan alyans taşlara sahipse bu çocukların evden ayrılarak yeni bir hayat kuracağına işaret eder.