Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Rüya Tabirleri

Rüyada Alkışlamak Görmek

Rüyada Alkışlamak, yapılacak iş ve elde edilen kazanç sonrasında takdir etmek ile yorumlan ır. Rüyasında alkışladığını gören kişi, yanılmayan ve dediklerinde haklı çıkan kişidir. Rüyada alkışlamak sevinmek ve mutlu olmak ile de tabir edilir. Rüyada alkışlamak ile ilgili alimlerin İslami yorumları şöyledir.

Rüyada Alkışlamak İslami Anlamı

Rüyada Alkışlamak, Cafer-i Sadık (r.a) bu rüyayı gören kişi, tebrik etmekten ve takdir etmekten gocunmayan kişidir yorumunu yapmıştır. İbni Sirin (r.a) Rüyada alkışlamayı, başarıların arkasındaki destek ve yardımcı olan kişiler ile tabir etmiştir.

Rüyada Düğünde Alkışlamak

Rüyada düğünde alkışlamak, iyi ve hayırlı işlere vesile olmak ile tabir edilir. Rüyasında kendi düğününde alkış yaptığını gören kişi, herkesi mutlu edecek işler başaracaktır. Rüyada başkasının düğünde alkış yapmak, insanlara karşı olan iyi niyet ile tabir edilir.

Rüyada Alkış Sesi Duymak

Rüyada alkış sesi duymak, fark etmek ile yorumlanır. Rüyasında alkış sesi duyduğunu gören kişi, unuttuğu şeyleri hatırlayacaktır. Rüyada yakın bir yerden alkış sesi duymak, aile içinde yapılan uyarılar ile tabir edilir. Rüyada alkış sesini uzaktan duymak, çevre tarafından uyarı almak ile yorumlanır. Rüyada alkış sesi duymak, başlangıçlar için zaman belirlemek ve plan yapmak ile de tabir edilir.

Rüyada Ayakta Alkışlamak

Rüyada ayakta alkışlamak, onu duymak ile yorumlanır. Rüyasında ayakta alkış yaptığını gören kişi, güvendiği kişiler tarafından hüsrana uğramaz. Rüyada ayakta alkışlanması, hayırlı ve başarılı evlatlar ile tabir edilir. Ayakta alkışlamak başarılı olmak ile de yorumlanmaktadır.

Rüyada Gelini Alkışlamak

Rüyada gelini alkışlamak, akrabalar içinde yapılacak söz ve düğün ile yorumlanır. Rüyasında tanıdığı bir gelini alkışladığını gören kişi, yapılacak ola ziyaretlerde söz sahibi olacaktır. Rüyada tanımadığı bir gelini alkışladığını gören kişi, gönül ilişkilerinde mutlu olacaktır.

Rüyada Başbakanı Alkışlamak

Rüyada başbakanı alkışlamak, devletten alınan yardım ile yorumlanır. Rüyasında başbakanı görüp alkışladığını gören kişi, devlet aracılığı ile istediklerine ulaşacaktır. Başbakanı alkışlamak, devlet kapısında iş sahibi olmak ve yüksek gelir elde etmek ile de tabir edilmektedir.

Rüyada Cenaze Alkışlamak

Rüyada cenaze alkışlamak, sevilmeyen kişilerin ölüm haberini almak ve bundan dolayı memnun olmak ile yorumlanır. Rüyasında cenaze alkışladığını gören kişi, başarısızlıkları kendine fırsat bilen ve başkaları üzerinden prim yapan kişidir. Rüyada cenaze alkışlamak, saygı değer kişilerin ölüm haberi ile de tabir edilir.

Rüyada Alkışlanmak

Rüyada alkışlanmak, başarılı olmak ile yorumlanır. Rüyasında alkışlandığını gören kişi, çevresi tarafından takdir edilecek işler yapar ve bundan dolayı herkes tarafından övülür. Rüyada alkışlanmak, iş hayatında ve okul hayatından başarı elde etmek ile de tabir edilir.

Rüyada El Çırpmak

Rüyada el çırpmak, elden geldiği kadar yardımcı ve destek olmak ile yorumlanır. Rüyasında el çırptığını gören kişi, çevresindeki insanlara küçük yardımlar yapacaktır. Rüyada el çırpmak, başkaları tarafından gönderilen yardımı sahiplenmek ve kendini çevreye iyi göstermek ile de tabir edilmektedir.