Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Rüya Tabirleri

Rüyada Akıntı Görmek

Rüyada akıntı görmenin anlamı merak ediliyor fakat aslında genel olarak cinsel içerikli rüyalar görüldüğünde bu tarz durumlarla karşılaşılabileceği unutuluyor. Normal zamanlarda da herkes tarafından ilgi gösterilmeyecek durumların rüyada şekillendirilmesi ve inanılmaz bir hayal gücüyle desteklenmesi sağlanıyor.

Akıntı gören bireylerin manevi problemlerinin dostları tarafından minimuma indirilmesi ve her zaman için gerekli yatırımları likiditelerine uygun şekilde yapmaları yeterli olacaktır. Herkes tarafından özellikle maddi sorunların kısa sürede ortadan kaldırılabilmesi ve istenen geri dönüşlerin elde edilebilmesi için verilen hizmetler, birbirinden farklı iş kollarında gelir elde edilmesini sağlıyor.

Rüyada Akarsuya Düşmek

Hiçbir mağduriyet oluşmaksızın çok farklı sektörlerde birikmişlerinizi yatırım için kullanabilir ve gelir elde edebilecek şekilde kazancınızı akarsu gibi terimleri gördüğünüz taktirde değerlendirebilirsiniz.

Eğer akarsu veya göl görürseniz, birbirinden farklı olan bu iki anlamın rüyalara olan etkisini de rüyada akarsuya düştüğünü görmek gibi durumlara uygun şekilde yaşayabilirsiniz. Korku ve heyecan yerine stresli ve üzgün bir şekilde rüyaya devam eden bireylerde sağlık problemleri veya şifa bulmayla ilgili sorunlar oluşmayacaktır.

Sık görülen rüyalardan, Rüyada Deniz Görmek neye işarettir? Ayrıntılı İslami kaynaklardan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Akıntıya Kapılmak

Akıntının gelmesine neden olan en önemli durum tamamen ilginç rüyalar görmesinden kaynaklanmıştır. Rüyaların genel özelliklerinin her kadın tarafından biliniyor olması, rüyaların aslında zarar verecek hiçbir yapısının bulunmadığını ortaya çıkarıyor.

İşinde memnun olan ve cinsel yaşamında da istediği sonuçları elde edebilen bireyler tarafından maddi ve manevi problemlerle karşılaşılmadığının en önemli göstergesi bu tarz rüyalardır. Rüyada akıntıya kapıldığını görmek de çabaladığınız taktirde hızlı sonuç alabileceğiniz durumların başında gösteriliyor.

Rüyada Kendini Akarsuya Atmak

Akıntı gelen kadınların her zaman için bu tarz durumlarla karşı karşıya kaldığı görüldüğü taktirde direkt olarak erkeklere göre anlamı da farklı şekilde değişecektir. Irmağın aktığını gören erkekler tarafından rüyayı gören kişinin çok uzun süredir beklediği bir haber karşısında normalde göstereceğinden daha fazla tepki göstereceği şeklinde yorumlanır. Rüyada kendini akarsuya bırakmak suyun ölüme sebebiyet vermediği taktirde maddi problemlerin ortadan kaldırılmasını sağlayacaktır.

Rüyada Uzaktan Akarsuyu İzlemek

Rüyada akarsuya uzaktan bakan bireylerin kendi iradesi dışında işleyen doğal bir mekan önünde rüyasını sürdürmesi özellikle de erkekler tarafından maddi kazançların normal değerlerinde kazanılmaya devam edileceği şeklinde yorumlanır. Eğer riske girmek istiyorsanız, maddi ve manevi herhangi bir problemle karşılaşmanız gerekmeyen yatırım yapacak şekilde ilerleyen zamanlarda karar alabilirsiniz. Akarsular ırmaklar ve kadınların göreceği rüyalardaki genel etkiler nedeniyle bir anda rüyada akıntı görmek de özellikle erkekler tarafından faydalanılabilecek şekilde maddi yatırım olanaklarının çok daha kullanışlı olacağına delalet eder.

Rüya gören kişinin tüm rüyalarında ortaya çıkan mesajlar asında hayali olarak tanımlanamaz. Hayalindeki kişi, yapılacak iş, çalışma yapılacak alan ile ilgili olarak kendi mesleğinde gösterdiği performans son derece önemli etkenlerdir. Ürünlerden kazanılan para çok büyük yatırımlar yapılabilecek yapıya sahip olduğu için, finansla ve mali durumlarla ilgili bir mağduriyet yaşamayacağınız uzun vadeli yatırımlarda başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Rüyada Vajinadan Akıntı Gelmesi

Mal ve mülk sayesinde rüya gören kişinin kazandığı para, özellikle de ağırlıklı olarak maddi durumun iyileşeceğine delalet eder. Aynı zamanda, sevilen ve sayılan insanlarla ortaklaşa yapılacak bir iş olarak yorumlanır ve her iki taraf da çok para kazanır­­.

Rüyada kazanılacak olan mal ve mülklerin aynı zamanda gerçek olarak yapılacak yatırımlarda da değerlendirilmesini sağlayacak bir karşılığı bulunur. Rüyada vajinadan akıntı gelmesi durumunda hem cinsel bir istek olduğu öngörülmeli hem de evliliğin yaklaşma sürecine bağlı olarak mantıklı kararlar verilmelidir.

Kirli Deniz tabiri için, Rüyada Kirli Deniz Görmek neye işarettir? İlgili yazımızdan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Vajinadan Sarı Su Gelmesi

Akıntının görülmesine neden olan en önemli durum bekar olmak ve uzun süredir sevgilisi olmaması gibi durumlar olarak değerlendirme yapılması mümkün değildir. Rüyada vajinadan sarı su gelmesi de uzun süredir cinsel etkileşimle karşılaşmayan kadınlardan direkt olarak normal rüyalarda dahi gelebilecek bir sıvı yapısına sahiptir. Vajinanın her zaman için kuru olarak kalacağı düşünüldüğü için genellikle ilk kez akıntı geldiğinde anlamı doğrudan evli çiftlerin birlikte olmadığıyla yorumlanabiliyor.

Aslında bu durum değerlendirilebilecek bir yorum olarak tanımlanmamalı ve evlilik veya bekarlık üzerinden değil, direkt olarak isteğe bağlı olarak yapılacak işlemlerin nasıl sonuçlanacağının rüyalara göre değerlendirilmesi gerekiyor. Maddi bir refaha kavuştuğunuzda neler yapabileceğinizi işleyen bir rüyada da direkt olarak evlilik için anlamlı ve avantaj sağlayabileceğiniz adımlar atmanız sağlanıyor.