Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Rüya Tabirleri

Rüyada Ajan Görmek

Rüyada ajan görmenin anlamı çok mutlu ve huzurlu bir aileye sahip olmayı işaret eder. Rüyasında ajan gören rüya sahibi utlu ve huzurlu bir aileye sahip ise dışarıdan birinin aile içerisinde huzursuzluk çıkarmak için planlar yaptığına işaret eder.  Çok temiz kalpli ve huzurlu bir hayatı olan rüya sahibinin kötü niyetli insanlar tarafından zor durumlara düşürüleceğine işaret eder. Rüyasında ajan gören kişi aynı zamanda ajanı öldürüyor ise gerçek hayatta ailesine zarar vermek isteyen kötü niyetli kişiyi kendinden ve ailesinden uzaklaştıracağına delalet eder.

Rüyada Ajanın Yakalanması

Rüyasında ajan olduğunu gören kişi ise yine aynı şekilde kendine zarar vermek isteyen kişiden aldığı zararlar ile bazı ruhsal bozukluklara yol açılacağına işaret ediyor. Rüyada ajan yakalamak ise kişinin hayatında zorluklar yaratan kötü niyetli kişiye zarar vererek hayatından uzaklaştıracağına delalet eder. Rüyada sizi takip eden ajanı öldürdüğünüzü gördüyseniz hayatınıza olumsuzluk katacak kişileri en kısa zamanda hayatınızdan çıkaracağınız anlamına gelir. Rüyada görülen casus kendini ele veriyor ise size zarar veremeden kötü niyetinin ortaya çıkacağı anlamına gelir. Rüyanızda ajan yakalayıp polise teslim etmeniz ise karşınıza çıkacak kötülükleri adaletli bir şekilde çözeceğinize işaret eder.

Sık görülen rüyalardan, Rüyada Polis Görmek neye işarettir? Ayrıntılı İslami kaynaklardan Anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada MİT Müsteşarının/Başkanının Görülmesi

Rüyayı gören kişi ajanlık yapıyor ise ajanlık yaptığı kişiye kötü niyetli davranarak mutluluğunu bozmak istediği anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin ajanlık yaptığı kişi rüya sahibinin sevmediği biri olduğuna işarettir. Ajan görmek genel olarak olumsuz bir rüyadır. Ajan gören kişi ajanı yakalayabiliyor ise ancak olumlu bir anlam kazanabilir. Rüyasında bir yakınının kendine ajanlık yaptığını gören rüya sahibi bu yakının kendine kötü niyetli yaklaştığı anlamına gelir. Rüyada mit müsteşarını görmek ise rüyayı gören kişinin kısa süre içerisinde müjdeli bir haber alacağına ve bu haberin kendisini mutlu edeceğine işarettir.

Rüyada İstihbaratçı Olmak

Ajan görmek olumsuz bir rüya olarak yorumlandığı gibi rüyada sizi takip eden ajanı yakalamak ya da öldürmek ise gerçekte size kötü niyetli yaklaşan kişinin kötülük yapamadan hayatınızdan çıkacağına ya da deşifre olacağına delalet eder. Ajan olduğunu gören kadın rüya sahibi sevmediği birinin hayatında kötülük yapmak istediğine işaret eder. Rüyada istihbaratçı olmak ise kişinin gizli gizli büyük ve hayırlı işler yürüteceği anlamına gelir. Rüya sahibi istihbaratçı olup yardım yapıyor ise bu hayatında büyük fedakarlıklar ve iyilikler ile karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada Ajanlık Yapan Tanıdığı Görmek

Rüyada size ajanlık yapan bir yakınınızı görmek bu kişinin size karşı kötü duygular beslediğine işaret eder. Ajan gören rüya sahibi aynı zamanda ajanı öldürdüğünü görüyor ise bu rüya kötü niyetli insanları hayatından uzaklaştırdığına işaret eder.

Polis Karakolu tabiri için, Rüyada Polis Karakolu Görmek neye işarettir? bu yazımızdan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Ajan Tarafından Takip Edilmek

Ajan olduğu gören kişi hayatında endişe, kaygı ve umutsuzluğa kapı açacağına işarettir. Rüyada görevlendirilmek ise yeni başlanan bir işten başarılı bir şekilde bitirileceğine işaret eder. Ajan gören rüya sahibi bekar ise ailesine yaklaşacak bir kısmetin aslında kötü niyetli olduğu anlamına gelir. Rüyada evlenmek üzere olduğunuz kişinin ajan olduğunu öğrenmek ise bu kişinin ailenize zarar vermeden ortaya çıkacağına ve hayatınızdan çıkaracağınıza işaret eder. Ajan gören bekar kişi evlenmek istediği kişinin ajanlığını yapıyor ise bu kişiye güven duymadığına ve kişi ile aralarında yaşanacak olumsuz olaylara delalet eder. Rüyada ajan tarafından takip edilmek ise hayatınıza zarar vermek isteyen bir kişinin size karşı beslediği kötü duygular ile zarar vermek istemesine delalet eder.

Rüyada İstihbaratçı Görmek

Rüyada istihbaratçı görmek tanımadığınız bir ya da birden fazla kişiye karşılıksız iyilik yapacağınıza işaret eder. Ajan gören evli bireyler ise evliliklerinde manevi açıdan bir bozulma ile karşı karşıya kalabilir. Rüyada ajan görmek rüya sahibinin hayatından kötü niyetli birinin zarar vermek istemesine ve harekete geçmesine işaret eder. Rüyasında ajan öldüren rüya sahibinin gerçek hayatta kişisel bilgilerinin ya da sırlarının ortaya çıkması anlamına gelir. Fakat ajan rüya sahibine kötülük yapmadan önce rüyayı gören kişi tarafından yakalanır ise rüya sahibinin gerçek hayatta başına gelecek kötülükleri engellemesine işaret eder.  Rüyada ajan öldürmek ise kendisine kötülük yapan kişileri adalet ile cezalandırmaya işarettir.