Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Rüya Tabirleri

Rüyada Ağlarken Sesin Kısılması Görmek

Rüyada ağlaya ağlaya sesin kısılması, çok farklı anlamlara gelmektedir. Bu tip bir rüya gören kişi, genel olarak sorunlu bir dönem içerisindedir. Bundan dolayı içinde bulunmuş olduğu durum rüyaya da yansımıştır. Rüyada ağlayarak sesin kısılması, genellikle kötü durumların habercisi olarak yorumlanır. Yani kişi, bir takım farklı zorluklar içine girecektir. Bunlar hem maddi hem de manevi olarak tanımlanabilir.

Rüyada Ağlamaktan Sesin Kısılması

Rüyada ağlamaktan dolayı sesin kısıldığını gören kişiler, eğer bunu bağırarak yapmışlarsa, yakın zamanda o kişi evlenecektir. Yani bu rüyanın, yeni bir yuva kurma gibi bir anlamı da vardır. Kişi, tüm sorumluluğu alabilecek bir kapasiteye sahiptir. Güzel ve iyi bir yuva kurarak evlilik hayatına adımını atacaktır. Hatta bu rüyayı görenler, karşılarına çıkan her türlü olumsuz durumdan kısa süre içinde kurtulurlar. Bunun için ihtiyaçlarını duyduğu güce ve kuvvete kavuşacaklardır.

Rüyada Sesin Ağladığı İçin Kısılması

Rüyada ağlayarak sesin kısılması, duaların kabul edilmesi anlamını da taşır. Rüya sahibi dini inancını yaşayan ve imanlı biriyse, yakın bir gelecekte onun etmiş olduğu dualar kabul görecektir. Bu durum son derece olumlu bir şekilde kişinin hayatına yansıyacaktır.

Sık Görülen rüyalardan, Rüyada Ağlamak neye işarettir? İslami kaynaklardan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Bir Kişinin Sesinin Kısılmasını Görmek

Rüyada ağlamaktan sesin kısılması, düşmanların yok olacağına da delalettir. Böyle bir rüya gören kişilerin tüm düşmanları bertaraf olur. Kişiye kurmuş oldukları her türlü tuzak ve kumpas da boşa çıkar. Bu sayede kişi çok rahat bir ömre kavuşur. Onu engelleyen başka insanlar kalmaz. Yolu açıktır. Güzel bir yaşam onu beklemektedir. Ömrü çok güzel geçecektir. Duygusal olarak içine düşülen manevi boşluk da ortadan kalkacaktır.

Rüyada Aileden Birisinin Sesinin Kısıldığını Görmek

Rüyasında ağlamaktan sesi kısılmak durumu ile karşı karşıya kalan kişinin, özel hayatı hızlı bir şekilde düzene girecektir. Birçok farklı olumsuzluk yok olacaktır. Yolunda gitmeyen hayatı düzelecektir. İçinde bulunmuş olduğu travmalı dönem artık bir son bulacaktır. Erkek ya da kız arkadaşı ile yaşadığı sorunlar bitecektir. Bu şekilde daha iyi bir hayat standardına kavuşacaktır.

Rüyada Ağlayarak Sesin Kısılması Ne Anlama Gelir?

Rüyasından ağlamaktan sesi kısık hale gelmek durumunun bir başka anlamı ise iş ve eğitim hayatındaki olumlu durum olarak yorumlanır. Buna göre kişinin koymuş olduğu hedefler bir bir gerçekleşir. Bunun önündeki olumsuzluklar ve engeller bertaraf olur. Artık onun, amacına ulaşmasını engelleyen bir durum söz konusu değildir. Buna ek olarak hiç beklemediği anda, beklenmedik bazı olaylar başına gelecektir. Eğer kişi bir devlet kurumunda çalışıyorsa ve böyle bir rüya gördüyse, o kişi kademe atlar, mevkisine yükselir ve tam olarak çok iyi bir yere gelir. Bu kişiye çevresindeki tüm insanlar da yardımcı olur. Ayrıca taktir ve beğeni artar. Kişi çok mutlu ve başarılı bir iş hayatına kavuşur. Böylelikle kariyer hedeflerinde bir sapma söz konusu olmaz.

Türbe Ziyaretinde Ağlamak görmenin tabiri için, Rüyada Türbe Ziyaretinde Ağlamak neye işarettir? Dini Kaynaklardan Alimlerin yorumunu okuyabilirsiniz.

Rüyada Kısık Sese Sahip Olmak

Rüya yorumcularının bir kısmına göre ise rüyada ağlayarak kısık sese sahip olmak, olumsuz olarak değerlendirilir. Bu tip bir rüyayı gören kişi, yakın bir gelecek içinde son derece tatsız durumlar ile karşı karşıya gelir. Kendisini çok kötü bir şekilde hissetmeye başlar. Bu durum hem manevi hem de maddi olarak ortaya çıkacaktır. Parasal anlamdaki sıkıntılar birbirini izler. Uzun süre boyunca maddi konularda bir problem yaşanır.

Rüyada Ağlayarak Sesin Kısılması

Rüyada ağlamaktan dolayı sesi kısılmak, zenginlik olarak bazı kişiler tarafından yorumlanmaktadır. Bu kişi, yakın gelecek içinde hayırlı işlere imza atacaktır. Kurmuş olduğu bir takım dostluklar, onun iş hayatını çok daha iyi bir yere getirecektir. Çevresinden büyük yardımlar alacaktır. Bu yardımları ise dostları ya da iş yerindeki arkadaşları yapacaktır. Bu şekilde maddi zorluklar ortadan kalkacaktır. İş hayatı çok iyi bir yere gelecektir.

Görüldüğü üzere ilgili rüyanın anlamları çok farklı şekilde karşımıza çıkmaktadır. Genel olarak hem olumlu hem de olumsuz anlamlardan bahsetmek mümkündür. Bu durum, kişinin rüyayı nasıl yorumladığı ile de yakından alakalıdır. Nasıl rüya görülürse görülsün, mutlaka bunu hayra yormak ve herkese anlatmamak gerekmektedir. Ağlamaktan sesinin kısıldığını gören bir kişi, bunu olumlu bir şekilde alırsa onun için çok daha hayırlı sonuçlar ortaya çıkacaktır.